Ahmet Nur Çebi yönetiminde geçtiğimiz sezon aralık ayına Sergen Yalçın ile giren Beşiktaş, geçen 1 yıllık süreçte 4. hocasıyla yola devam ederken yine zirvenin uzağında kaldı.

9 Aralık'ta 2021'de Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Beşiktaş, ardından altyapıdan Önder Karaveli'ye takımı emanet etmişti. 

Karaveli ile Süper Kupa'yı kazansa da zirveye yaklaşamayan siyah-beyazlılar, mart ayında da Önder hoca ile yollarını ayırıp ligin son 8 haftası için Valerien Ismael'i göreve getirmişti.

2022-23 sezonuna da Ismael yönetiminde giren siyah-beyazlılar, iyi başlasa da yine büyük çöküş yaşarken ekim ayında Fransız hocayla yollarını ayırıp Şenol Güneş'i takımın başına getirdi.

Siyah-beyazlılar, Güneş yönetiminde de şu ana kadar beklenen çıkışı yakalayamadı. 15. haftayı 7. sırada bitiren Kartal'da moraller bozulurken taraftarlar da Ahmet Nur Çebi yönetimine tepki gösterdiler.

ÇEBİ KABUL ETMİYOR!

Beşiktaş, Ahmet Nur Çebi'nin son 1 yılında 4 hoca değiştirse de başkan bu konuda farklı düşünüyor. Çebi geçtiğimiz aylarda bu konuda yaptığı açıklamada "Beşiktaş Başkanı olarak hiç hoca göndermedim. Abdullah Avcı da dahil. Gitmek isteyenlere 'gidin' dedik" demişti.

Duhuliye.com