Beşiktaş'ta sular bir türlü durulmuyor. Yeni yönetim Ahmet Nur Çebi'den bırakılan enkazı düzeltmeye çalışsa da yaptığı hamleler eleştirilmeye ve tepki almaya başladı. 

Göreve geldikten sonra uzun bir müddet hoca transferi yapamaması ve ciddi paralar harcanarak yapılan 3 transferin son güne yetiştirilmesi Arat yönetiminin  sorgulanmasına sebep oluyor. Mevcut kotu gidişi düzeltmek için devre arasında çok ciddi paralar harcanarak getirilen Musrati ve Warrol'un kadroya girememeleri Muci'nin henüz istenen düzeye gelmemesi eleştirilerin odağı oldu. 

Bugün oynanan Samsunspor karşılaşmasında sahada sadece Muçi vardı o da ikinci yarı oyundan alındı. Musrati 2 haftadır yedek kulübesinden çıkamazken İngiliz Joe Warrol kadroya dahi giremiyor. Özellikle sosyal medyada ''bu oyuncular takıma giremeyecek kadar kotuyse biz bu transferleri bu paralara neden yaptık'' sorusu dolaşıyor.

Diğer bir soru işareti ise bu oyuncuların transferlerinin Santos'un bilgisi dahilinde yapılıp yapılmadığı. Eğer Santos'un isteği doğrultusunda yapıldıysa  Portekizli hocanın oyunculara neden şans vermediği diğer bir konu.

Öte yandan Adanademirspor'dan  transfer edilen Svensson'unda sezon sonunda gönderilecekler listesinde olacağı da tartışılan ayrı bir konu.

duhuliye.com