Haldun Domaç şunları söyledi: 

Beşiktaş takımında Tayyip Talha ameliyat oldu ve yeni sezonunda ilk iki ayı sahalarda olmayacak. Cenk Tosun Giresunspor maçında sakatlanmıştı ve Beşiktaş yönetimi kendisini Trabzonspor deplasmanına götürmeme kararı aldı , sataklığının dört, beş günde düzelme durumu olduğu için riske atılmadı.

Masuaku için artık yavaş yavaş Beşiktaş’ta kalacak diyebiliriz.

Şenol Güneş; çarşamba akşamı depremzedeler için oynanacak Beşiktaş-Atletico Madrid maçına herkesi bekliyoruz açıklamasını yaptı.

Muleka’ya Mısır’dan 3 milyon Euro bonservis bedelli bir teklif var ama sanırım Beşiktaş daha ciddi rakamlar gelirse bu transferi düşünebilir. Beşiktaş adına bir diğer güzel haber Gazprom’dan geldi. Üç yıllık sponsorluk için 60 milyon Euro gibi bir rakamdan bahsediliyor. 

Rosier’e sezon sonunda bize 5 milyon Euro getirebilirsen gidebilirsin teklifi yönetim tarafından söyleniyor. Ya gidecek ya da kalıp savaşıp, mücadele ederek formasını alacak.

Dele Alli’nin Türkiye’de tedavisi üç hafta sürecekti ama İngiltere’de 10 hafta sürecekmiş, bunun anlamı geri dönmeyeceğim demek…

Redmond iyi bir çıkış yakalayınca pazarlıkları yüksek rakamlardan başlatmaya çalıştı ama Şenol Güneş kalırsa mutlu oluruz bu ciddi rakamlarla bizimle kalması mümkün değil açıklaması yaptı. Redmond’a İngiltere’den teklifler var ve oyuncu bu transfer haberlerine sıcak bakıyor.