Evren Göz;

"Aboubakar, başka bir seviyede. Bu lig kodlarına, DNA’sına çok uygun dünya futbolunda da nadir bulunacak cinsten santrafor bunun bir üst seviyesi Ronaldo. Maçlardaki segment farklılığı gibi bir üst segment Ronaldo.

Beşiktaş’ta form düzeyi artan çok oyuncu var, aynı anda formları artmaya başladı bu çok önemli bir şey bu maçta Şenol Güneş risk almıştı Gedson’u yedek kulübesinde yanında tuttu, Redmond ve Cenk’i dönüşümlü oynattı fakat Cenk’in sakatlığı kaç hafta olacağı bence ilerisini belirleyici olacak ancak karalar bağlayacak bir durum yok çünkü Redmond gerçekten çok formda Beşiktaş’a geldiğinden beri en formda dönemini yaşıyor. 

Gol atıyor, attırıyor oyun içinde kavga ediyor, tribünleri hareketlendirecek aksiyonlar yapıyor, bunlar çok önemli şeyler. Salih formda, Saiss yine öyle Onur bugün biraz düşük olmasına rağmen formda isimler arasında Rosier olmasada ben buradayım diyen bir isim oldu. 

Beşiktaş şu an ligin form düzeyi olarak en iyi takımlarından birisi. Ligde beş maçlık seri yakaladı bu tesadüf değil ve ligde kartlar yeniden dağıtılıyor der isek sürpriz olmaz."