İşte Gökçe’nin açıklamaları:

BEŞİKTAŞ’IN YETERLİ KADRO DERİNLİĞİ YOK”

“Trabzonspor maçında farklı bir yenilgi, Brugge maçında ise deplasmanda alınan puana rağmen zayıf bir oyun vardı. Bunun nedenini şuna bağlıyorum: Beşiktaş kadrosunu tamamladı ama stoper bölgesine bir çare bulamadı. Tayyip Talha da sakatlıktan dönemedi. Bu durum Beşiktaş’ta Necip’in stoper oynadığı bir seri ortaya çıkardı. Beşiktaş’ın kadrosu sığ bir kadro, yeterli derinliği olmayan bir kadro. Aboubakar durunca Beşiktaş da duruyor. Trabzonspor maçında böyle oldu. Brugge maçında da üç tane duvar gibi adamı diktiler başına. Cenk Tosun girmeden adım dahi attırmadılar. Cenk’le girdikleri tek varyasyonda da Beşiktaş golü buldu. Hücumda tek başına kaldığında Aboubakar istediği etkiyi yaratamıyor."

“BEŞİKTAŞ AVANTAJI SAĞLADI”

"Beşiktaş’ta Mert Günok ve Cenk olmasa Brugge maçında işin çok daha farklı yerlere gidebileceğini gördük. Beşiktaş gerçekten kötü bir oyun oynadı, çok kötü oynadı ancak grubun en zorlu deplasmanından bu oyunla alınan puan da çok önemli bir puandır. Beşiktaş, Belçika’dan aldığı bu puanla grupta avantajlı takım konumuna geçti. Gruptan çıkacaklarını düşünüyorum."

“KAYSERİSPOR POZİTİF FUTBOL OYNUYOR”

"Kayserispor; Anadolu’nun sahada iyi işler yapan, iyi top oynayan takımlarından bir tanesi. Kulübün yaşadığı mali problemlere rağmen inanılmaz bir mücadele ortaya koyuyor. İsim isim bakıldığında da iyi bir kadroları var ve pozitif futbol oynuyor. Antrenörlüğe Recep Uçar’ı getirdiler, geçen sezon ligin zayıf kadrolarından Ümraniyespor’a oynattığı futbolla takdir toplamıştı. Pirlo’ya ülkemizde görev yapan antrenörlerden hangilerini beğendiğini sorduğumda bana Recep Uçar cevabını vermişti. Hem takımı, hem antrenörüyle iyi futboldan bahsedeceğimiz bir takım Kayserispor. Beşiktaş Kayseri karşısında kendi evinde elbette favori ancak oyunundaki aksaklıkları gidermesi, yeniden alışık olduğumuz oyun gücünü yakalaması gerekiyor. Beşiktaş şu anda iyi oynamıyor. Kayserispor'dan sonra da hafta içinde erteleme maçını oynayacak. Beşiktaş; Kayserispor, Adana Demirspor ve Konyaspor maçlarında 2 puan ortalamasını yakalarsa iyi iş yapmış olur."

Duhuliye.com ÖZEL RÖPORTAJ