• Öncelikle Cenk’e büyük geçmiş olsun, neyseki büyük bir sakatlık değil ama insan korkuyor tabi. Beşiktaş'ın santroforu bire indikten sonra, daha iyi bir takım oldu. Yani orta sahayı aldılar.
  • Redmond'da büyük bir yükseliş var, istatistikleri öyle gösteriyor, özellikle Şenol Güneş sonrası. Bunu bekliyorduk ama ben daha yüksek ve daha çabuk bekliyordum. Ama bu orta sahadan kaynaklanıyor, Beşiktaş hala bulamadı ve bence bu kadronun içinde bulamayacaktı.
  • Amir önemli, çok önemli olduğunu düşünmüyor seyirciler  farkındayım ama şu ana kadar bir şeyler toparlandıysa onun sayesinde toparlandı. Her yeri kovalıyor oyunun nereye gideceğini çok iyi biliyor, belki o formanın ağırlığına alışamadı, ama çok iyi bir işçilik yapıyor.
  • Salih'te Gedson'da tam oturmuş ikili,. Sonuçta bir santrafor eksilince Beşiktaş daha iyi oynadı.
  • Aboubakar'ın da o itiş kakışdan kendisine bir enerji devşirmesi durumuda var. Kart pozisyonu ayrı, biraz uyuyan devi uyandırıldı. Golden sonra da Abubakar'i Redmond kurtardı.
  • Masuaku‘yu çok konuştuk, dalıp gidip pozisyonunu kaybeden bir oyuncu olarak hep anlattım, çünkü öyle idi. Ama son birkaç maçtır müthiş bir ilerleme var, yani bu çok para biz almasak mı oyuncuyu diyenler, şu performansında 1.300.000 Euroluk maaş hiçbir şey değil. Tabi burada Şenol hoca Masuaku'dan memnun mu onu bilemiyorum. Açıklamalarından çok memnun olduğunu düşünmüyoruz.
  • Hoca değiştirmeye çalışıyordur ama sorunları olan bir savunması var Beşiktaş’ın. Giresun bile bayağı problem yaşattı Beşiktaş’a. Özellikle ilk 20 dakikada. Orta sahası oturmayan, gerçek işlevini getirmeyen büyük takımın geri kalan eksikleri değerlendirmesi çok kolay olmuyor.
  • Gedson'un kesilmesini çok doğru buluyorum, bazi anlarda ''ya adama bak ne acayip şeyler yapıyor'' diyorsun ama, oyun öyle bir yere geliyor ki topu kapıyor acayip bir driplingle gidiyor, doğru pasla geçiş oyunu yaptığın için o anda çok kırılgansın. O kritik anda o pası atamıyor ya da başka bir hata yapıyor, takımı çok zor duruma düşürüyor. Yani hücum sırasında hücumcunun, santraforun, kanat oyuncusunun topu kaptırmasını anlayabilirim, çünkü o bitirici iş yapıyor, ama orta saha oyuncusu özellikle geçiş orta saha oyuncusu, bu adam santrofor arkası da değil, o yapıyorsa bu hatayı, takımın başına iş açar. Gedson şu anda bir şeyi çok iyi yapıyor, bir sonrasını korkunç yapıyor. Zaten baktığında Tottenham'a 50-60 milyon Euroları hayal ettirenide bunuda görüyorsun, nasıl vazgeçdiklerinide hemen görüyorsun.