Ligde oldukça kötü geçen sezonu unutturmak isteyen Beşiktaş; yeni sezona yepyeni bir kadroyla girmenin planlarını yapıyor.

Gabriel Paulista ve Rafa Silva'yı kadrosuna katan Beşiktaş; Mats Hummels, Mario Hermoso, Angel Di Maria, Sebastian Haller gibi dünyaca ünlü oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor.

Yıldız transferlerin devam etmesini isteyen Beşiktaş taraftarı; bu konuda geçtiğimiz genel kurulda başkan adayı olan Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı'dan da destek bekliyor. Daha önce Guti, Quaresma, Simao gibi dünya yıldızlarını Beşiktaş'a kazandıran Adalı'dan yine bu seviyede bir transfer beklentisi oluşmuş durumda.

Öyle ki Beşiktaş taraftarı; Adalı'nın sosyal medya paylaşımlarına dahi yıldız oyuncu isimleriyle yanıt veriyor.. Adalı'nın paylaşımlarının altında birçok oyuncunun ismi dolaşıyor. 

Adalı bugüne kadar bu yöndeki taleplere olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermezken, bu konudaki açıklamasını Duhuliye'ye yaptı.

Taraftarın kendisinden beklentisi olan futbolcu transferi hakkında konuşan Adalı; "Şu an için böyle bir durum yok. İddia edildiği gibi bu konuda yönetimle konuştuğumuz bir şey yok. Beşiktaş taraftarı benim ağzımdan duymadıkça bu tarz söylentilere itibar etmesin" açıklamasında bulundu.

Duhuliye.com ÖZEL HABER