''Ahmet nur Çebi'ye ilk başta çok kızdık, yangından mal kaçırır gibi, depremin üçüncü günü bu konuşulurmu diye çok eleştirdik adamı. Sonra mantıklı düşününce Başkanın söylediklerin de abuk subuk,kaçık kuçuk bir şey yok. Galatasaraylılar da Fenerbahçeliler de diyor ki ''biz yendik'', iyi de kardeşim yendinde, sen iki takımı da kendi sahanda yendin, İstanbul’da zaten Anadolu takımlarını büyük ihtimalle yeniyorsun. Fenerbahçe birini içerde, birini deplasmanda yendi, ama Beşiktaş iki takıma da deplasmanda puan kaybetti. Beş puan kaybetti, topu topu bir puan almış.  Beşiktaş diyor ki ''kardeşim sen de git deplasmana, belki sen de orada puan kaybedeceksin'' şimdi gitmeden o altı puanı alıyorsun diyor . Ahmet nur Çebi haklı. Ben nasıl playoff’a hayır diyorsam,Galatasaray oynamış avantajı var onun aleyhine olur, Ahmet nur Çebi’nin de söyledikleri içinde haksız değil mantıksız değil doğru söylüyor adam diyorum.

Aboubakar'ın Beşiktaş’a gelmesi çok iyi oldu, Maximden kalite fışkırıyor, ama bu lafı son maçta 10 dakika oynadı, şöyle iki iteledi diye söylemiyorum,  Antepten beri adamdan kalite fışkırıyor. Ben hep söylüyordum Beşiktaş benim Türkiye’de beğendiğim en iyi orta saha oyuncusu aldı diyordum Amir için. Colley'i de izledim, o da hiç fena değil, stoper için biraz önyargılı bakmıştım, ama kötü oyuncu değil, mücadele etmeyi seviyor. Beşiktaş’ta garip olan şu, bu kadar kaliteli isimlerle Beşiktaş nasıl bu kadar kötü oynuyor merak ediyorum. Oyuncu kalitesi zaten çok iyiydi, üstüne birde bu transferler gelince kaliteyi yükseltti Beşiktaş.

Beşiktaş bundan sonra üstüne koya koya gider, ama üstüne koya koya gitse ne yazar, ortada ne kaldı. Avrupa yok, Ziraat kupası yok, Lig yok şimdi buradan gelip şampiyon mu olacak?, yani üstüne koya koya giderse seneye anca bir faydası olur. Belki ikincilik kurtulur mu, Fenerle 8 puan var, ya da Başakşehir, Adana beni geçer diyip ilk dörde girememe riski olacağından, bu kadro kalitesi kendini gösterip devam etmesini sağlayacaktır.''