Daha evvel  Pjanic ve Dele Alli gibi dünyaca ünlü oyuncuları transfer ettikten sonra yaşanan kötü tecrübe Beşiktaş yönetimini Marcelo konusunda geri adım attırabilir. Hatta transfer söylentileri dedikodudan ibaret kalabilir.

Olympiakos Brezilyalı futbolcunun kötü performansından ve tüm sezon boyunca sadece beş kez forma giydikten sonra kondisyonunu geliştirememesinden 'SIKILDI' ve ayrılma kararı aldı. Marcelo toplamda 5 kez forma şansı buldu ve hiçbir karşılaşmada ilk 11 şansı bulamadı.

Yunanistan'da Olympakos'un, Marcelo'nun kondisyon seviyelerini yükseltememesinden dolayı hüsrana uğradığı söyleniyor. Menajer Michel defans oyuncusunun planlarının bir parçası olmadığını açıkladı. Bu sezon şimdiye kadar tüm sezon boyunca sadece 121 dakika forma şansı bulabildi ve gerekli kondisyon seviyelerine ulaşmak için hiç çaba göstermediği Yunan basınında en çok konuşulan konuların başında geliyor.

Brezilyalı oyuncu, Real Madrid'de geçirdiği süre boyunca beş Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu da dahil olmak üzere 25 büyük ödül kazandı.

duhuliye/dailymail dış basın