Fenerbahçe'de gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Miha Zajc, kariyeriyle ilgili kararını almış görünüyor. Beşiktaş'ın da temaslarda bulunduğu oyuncu, Serie A'ya dönüş planları yapıyor. Fenerbahçe'nin yeni sözleşme imzalamak istediği Miha Zajc, Sarı-Lacivertlilerin teklifine hâlâ cevap vermedi.

ZAJC İTALYA'YA GİDİYOR

Geçtiğimiz günlerde Miha Zajc'ın Beşiktaş'a transfer olmaya sıcak baktığı iddia edilmişti ancak oyuncunun niyetinin bambaşka olduğu belirtildi. Fenerbahçe'ye henüz dönüş yapmayan Miha Zajc, Serie A planları yapmaya başladı.

CAGLİARİ FİORENTİNA VERONA SIRADA

2020-21 sezonunda Genoa'ya kiralanan ve burada gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Miha Zajc'ın, Cenova ekibine bonservisiyle transferi direkten dönmüştü. İlerleyen süreçte Torino, Bologna, Cagliari, Fiorentina, Hellas Verona gibi birçok İtalyan takımının temaslarda bulunduğu Miha Zajc, bu kez Çizme'ye dönüş hayalleri kuruyor.

9 GOL 2 ASİST

İtalya'da ciddi bir pazarı bulunan Miha Zajc, Fenerbahçe ile yeni sözleşme yapmaması durumunda kariyerini Serie A'da sürdürecek.

Akşam

Miha Zajc geride bıraktığımız sezonda ligde 9 gol, 2 asistlik performans sergilemiş ve kariyerinin en skorer sezonunu geçirmişti.