En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Ahmet Nur Çebi’nin Sergen Yalçın’a sarılıp öpmesi lazım!"

Genel 22.11.2021, 23:55

VOLE yorumcuları Ali Ece ve Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Beşiktaş'ın oyununu ve bireysel oyuncu performanslarını yetersiz bulduklarını söyleyen ikili, Beşiktaş'ın geçen sezon da böyle bir düşüş yaşadığını ancak o zaman bu mental düşüşün olmadığını belirtti.

Beşiktaş'ın son yıllarda hep 1 yıllık kontratı kalan oyuncularla mücadele ettiğini belirten yorumcular; artık gelecek planlarrının yapılması gerektiğini; Vida, Larin gibi oyuncu kontratlarının yanı sıra Sergen Yalçın ile de sorunları çözmesi gerektiğini söyledi.

Serdar Ali Çelikler, yönetim ve teknik heyet arasındaki iletişimsizliğin çözülmesi gerektiğini söyleyerek  "Başkanın Sergen Yalçın'ı sarılıp öpmesi lazım, şu an ikisi de birbirlerine mesafeliler" ifadelerini kullandı ve bu mesafeyi Sergen Yalçın'ın sözleşme sürecinin uzamasına bağladı.

Duhuliye.com

Yorumlar (16)
Rumuz:
Mobil-22898 9 ay önce
Zorla imza mi attırılır
Misafir-6470881 9 ay önce
Hadi oradan. Sergen bize gelmeden önce hoca mıydı? Şenol Güneşin şampiyonluğu mu vardı bu kadar yıldır? BJK adamı hoca yapar. Sonra hocaların bir tarafı kalkar.
Mobil-17745 9 ay önce
bu adam başkan olduğu sürece Beşiktaşın hiçbir isteği kabul edilmez. çünkü kimse takmıyor bunu.
Mobil-41977 9 ay önce
trabzonsporlu çebi istifa.
Mobil-73241 9 ay önce
Ne alaka kardeşim isterseniz birde beraber halay çeksinler olmaz mı? Bakın Avrupa da başarılı olan ekiplerde başkanlar hocalarını sarılıp öpüyor lar değil mi. Yapmayın sizde sorunu görmek istemiyorsunuz Sergen bu konuda gde ilave alternatifi ilaveplani olmayan tek hoca ister inanın ister inanmayın bu böyle.
Misafir-7324559 9 ay önce
Tarihimizdeki en bunalimli donemdeyiz
Mobil-17250 9 ay önce
Opunce noluyor. Sergen tek basina sampiyon olmadi mi ?
Misafir-5447524 9 ay önce
Ali boş yapma
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.