Derbinin ilk yarısında Fred'in bileğine basarak oyundan atılan Al-Musrati, Beşiktaşlı taraftarının tepkisini aldı. Libyalı oyuncu kırmızı kart gördüğü için kurallar gereği soyunma odasına gitti... soyunma odasında derbiyi izleyip izlemediği bilinmiyor. Ancak Braga'daki eski takım arkadaşlarını görüntülü olarak aradığı iddia edildi.

ESKİ TAKIM ARKADAŞLARINI GÖRÜNTÜLÜ ARADI

İddianın sahibi ise Portekiz basını... ifadeler ise şöyle:

* Benfica maçı öncesi Braga soyunma odasında bir sürpriz yaşandı... Al-Musrati eski takım arkadaşlarını aradı başarılar diledi. Atina'nın jestini yaptı.

ATİNA'DAN ŞAMPİYONLAR LİGİ SEVİNCİNİ PAYLAŞMIŞLARDI

Al-Musrati sezon başında sakat olduğu için Panathinaikos ile oynanan Şampiyonlar Ligi play-off maçında forma giyemedi. Braga o maçta devler ligine kalmayı başardı. Takım arkadaşları cep telefonundan görüntülü arayarak Libyalı oyuncuya soyunma odasında yaşanan sevinci gösterdi.
Al-Musrati bunu hayatının en duygusal anları olarak anlattı.

PORTEKİZ LİGİNİ ÖZLEMİŞ OLABİLİR

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ikinci yarısı ile Benfica-Braga maçının ilk yarısı çakıştı... belki de Al-Musrati oyundan atıldığı derbiyi değil de cep telefonundan Benfica-Braga maçını takip etmiştir.

HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİ

Al Musrati'nin Instagram paylaşımı da dikkat çekti.

* Kasti bir niyetim olmadan yaptığım hareketle takım arkadaşlarımı sahada yalnız bıraktım. Üzüntümü anlatacak kelime bulamıyorum. Takım arkadaşlarımdan, hocamdan, camiamızdan ve büyük Beşiktaş taraftarından özür dilerim. Telafi etmek için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

fotospor