Beşiktaş'ta yönetim bir yandan takıma katılacak isimler için çaba harcarken, diğer yandan ayrılması muhtemel oyuncularla ilgili de bir planlama içerisinde.

Birçok oyuncusuyla yollarını ayırmayı planlayan Beşiktaş yönetimi, altyapıdan yetişen genç yıldızı Semih Kılıçsoy için de önemli bir teklif aldı.

Premier Lig'de mücadele eden Fulham, Semih için Beşiktaş'ın kapısını 20 milyon Euro'luk bir teklifle çaldı. Bu rakam olası bonuslarla 20 milyon Euro'nun biraz daha üzerine de çıkabilir.

Bu teklif sonrası Beşiktaş yönetiminde Semih Kılıçsoy transferi için fikir alışverişi başladı. Yöneticilerin bir bölümü Semih'in 1 sene daha takımda kalıp daha yüksek ücretlerle satılması yönünde görüş bildirirken, diğer bir grup da teklifin tatmin edici olduğunu ve 20 milyon Euro'luk tutarın gelecek transferlerde kullanılabileceğini düşünerek Semih'in ayrılmasına sıcak bakıyor.

Bu konuda son kararı verecek olan başkan Hasan Arat'ın oyuncuyla da bir görüşme yapacağı, şu an için başkanın da Semih'in gönderilmesine daha sıcak baktığı edindiğimiz bilgiler arasında.

Duhuliye.com ÖZEL HABER