"BEŞİKTAŞ FİZİKEN İYİ DEĞİL"

"Maçı izlemediğimizi kabul edelim, Gaziantep zor maçtı, Adana Demir de zor maçtı. Bu maç da zor maçtı ve sonuç olarak 7 puanı aldı Beşiktaş. Bunlar iyi puanlar. Üç maçın ortak özelliği taraftarın beklediği oyunun uzağında takım. Demirspor o gün kendi kalitesinin uzağındaydı. Gaziantep'te de hemen hemen ortada maçtı. Büyük kulüplerimizde puan farkı olmamasına rağmen oyuncuların bazen mental olarak hafiften kopukluğunu fizikten anlarız. Beşiktaş'ın fiziken iyi olmadığını net görebiliyorum. Oyunun sonundaki kopuşlardan değil oyun içinde zaman zaman düşebiliyorlar."

"DELE ALLI SANIRIM DENENMEYECEK"

"Teknik adamlar takımlarını hep güçlü görürler, Şenol hoca da ofansif takımla çıktı. 4-2-3-1'i seven bir teknik direktör Şenol hoca. Redmond forvet arkası çıktı, Cenk'le yer değişti sonradan. Redmond bence kanat oyuncusu, forvet arkası değil. Bence Dele Alli ve Salih 10 numara oynayabilecek iki oyuncu. Dele Alli'yi de bikaç maç daha denemek istemedi Şenol hoca. Artık denenmeyecekmiş izlenimi alıyoruz. Gedson en çok koşan isimlerinden bu ligin. Forvet arkası bir oyuncunun gol atıp asist yapmaması olmaz. O zaman Salih oynayabilir orada."

"HAKEMİ BEĞENDİM"

"Kasımpaşa'nın yediği ilk golde iki oyuncu da kenardaydı. Başlatmaması gerekiyordu hakemin. Takım 9 kişiyken gol yedi Kasımpaşa. Zorbay Küçük bundan 3-4 gün önce Galatasaray maçı yönetti. Çok beğendim o maçta. Pozisyonlara yakın olmaya çalışıyor, ucuz düdük çalmıyor. Skora göre de maç yönetmiyor. Vardır öyle hakemler çünkü. Zorbay Küçük sakatlanmadan önceki formunu yakalamak üzere"

"ATIBA ARTIK SONUNA GELMİŞ"

"Atiba artık bu işin sonuna gelmiş, gitmiyor artık. Selçuk İnan'dan 2 yaş büyük. Golde hatası olabilir insanın ama fizik olarak bittiğini artık görebiliyoruz o da normal artık"

"2-1'E RAZI GÖRÜNTÜ TAKIMA YANSIDI"

"Hoca son dakikalarda gelirken Saiss'i, Umut'u soktu. Bizim hocaya bak 5'liye döndü der oyuncular da içeride. 2-1'e razı görüntüyü vermesi hocanın takıma da yansıdı."

"ENERJİ DÜŞÜKLÜĞÜ GÖRÜLÜYOR"

"Tayfur benim için önemli bir jokerdir. O bile daha diri değil. En diri oyuncu Welinton bence. Weghorst da çok diriydi sezon başında, şimdi daha farklı. Enerji düşüklüğü görülüyor zirvenin gerisinde de kalması nedeniyle. Daha Şubat ayında eksik maçını oynayacak Beşiktaş. Bu psikolojiye rağmen puanları almaya devam ediyorlar"

"KAÇ YIL DAHA BÖYLE GİDER"

"Kasımpaşa ve Karagümrük takımları ligin kendilerine göre keyif takımları. Seyircileri yok, asla stres altında değiller. İnanılmaz sonuçlar alabilirler. Attıkları yedikleri çok fazla. Taraftar çok fazla gitmiyor Kasımpaşa'nın maçlarına. Bir şekilde yeni oyuncular buluyorlar ama kaç yıl daha böyle gider."

"MERT TAHMİNİMDEN ÇOK DAHA İYİ"

"Şenol hoca Mert'i tercih ediyor, Fenerbahçe'den ayrılırken de oynamak için ayrılmıştı. Başakşehir'de de çok başarılı maçlar çıkardı. Beşiktaş'ta şimdi çok önemli bir sakatlıktan döndü. Mert bütün maçlarda iyi oynamıştı zaten, tahminimden çok daha önde Mert şu anda"

"Ersin gitmek isterse saygı duyulması gerekir. Şenol hoca kalırsa Mert 3-4 yıl daha oynar bu takımda. Daha arkada Utku var. Kaleci oynayacak bir kere. Ersin de eleştirildiği kadar kötü değil, psikolojik olarak da kolay değil. Beşiktaş onu bırakmak istemeyecektir. Oynamak için gitmek isteyecektir. Çok yetenekli bir kaleci bence Ersin de"

Duhuliye.com