Beşiktaş'ta transfer çalışmaların Samet Aybaba yürütüyor. Teknik direktör Fernando Santos'un isteğiyle bazı isimler için görüşmeler yapıyor. En son görüştüğü bir menajer kendisine tanıdık bir ismi önerdi: Marc Bartra...

Beşiktaş transferde öyle bir kayboldu ki... hali hazırda İspanya'da olan Samet Aybaba'nın önüne menajerler stoper ve ön libero yağdırıyor.

Hatta dün ilginç bir görüşme gerçekleşti... Madrid'de Aybaba'yı otelinde ziyaret eden bir menajer geniş bir listeyle Beşiktaş'ın futbol direktörünü ikna etmeye çalıştı.

Bu menajer Aston Villa'da oynayan Pau Torres'in de, Fran'ın, Bernat'ın ve Alba'nın kendi oyuncusu olduğunu anlattı.

"TAM SANTOS'A GÖRE BİR STOPER"

Daha önce Barcelona'da ve Dortmund'da oynayan tam da Fernando Santos'un istediği tarzda tecrübeli bir stoperin kendi oyuncusu olduğundan bahsetti. İspanya Milli Takımı'nda da oynayan lider özellikli ve tecrübeli bir oyuncunun Betis'te oynadığını anlattı.

BARÇA ETİKETLİ BETİSLİ OYUNCU TANIDIK ÇIKTI.

Videolarını izletti. Samet Aybaba 33 yaşındaki stoperi beğendi. Anlaşmaları durumunda takımda görmek istediğinden bahsetti. Ta ki isminin Marc Bartra olduğunu öğrenene kadar. Sezon başında Trabzonspor'dan Real Betis'e transfer olan ve sonrasında aşil tendonundan sakatlan ve ameliyat olan 33 yaşındaki İspanyol futbolcunun alınıp alınmayacağı konusunda Frnando Santos'un karar vereceğini iletti.

| Fotospor