Nihat Kahveci katıldığı programda Beşiktaş gündemini değerlendirdi

Nihat Kahveci şu ifadeleri kullandı: 

Beşiktaş maşallah son dönemde Antep beraberliğinden sonra kritik viraja girmişti. Adana Demirspor, Kasımpaşa, Konyaspor üçte üç ve dokuz puan ve lig yarışında bende varım diyen bir Beşiktaş.
 Konya maçında şunu gördüm özellikle Mert Günok’un yediği gol sonrası bazı maçlarda böyle hatalı gollerden sonra kalecin için oynarsın, Şenol Güneş ve futbolcularda bu birilkteliği gördüm.

Beşiktaş taraftarını mutlu eden görüntü bu dur. Pes etmeyen bir takımı izlemek.

Cenk için Maşallah diyeyim. Şenol Güneş geldiğinden beri resmen Valerien İsmael döneminde beni oynatmadılar, ama ben iyiydim, hoca oynatmıyordu, iki üç dakika oyuna alıyorduyu net bir şekilde şu an gösteriyor. En kritik anlarda, en kritik golleri atıyor. 

Bir maşallah da Gedson’a, nazar değmesin makine gibi.

Saiss’in stoper mevkiine geçene kadar ki orta saha performansını beğendim. Ayağı tertemiz, koşu yollarına paslar attı. İyi bir alternatif oldu Josef iyi bir performans veremedi Şenol Güneş orada Necip’i denedi, Atiba’yı denedi, Del Alli’yi bir türlü kazanamadı, Saiss ile bir alternatif yaratması orada sevindirici oldu. 

Muleka kenarda olmuyor, Muleka iyi golcü ama ceza sahası içinde olmalı. 

Baba golcü gitti ama Grande baba geliyor.

Bazı taraflar o şampiyonluk dönemine takılabilirler hiçbir şey diyemem benim şahsi görüşüm Weghorst gitti o kadar yumuşak ılık bir şekilde gitti ki, kimse keşke kalsaydı demedi neden Aboubakar isminden dolayı, gelme ihtimalinden dolayı.

Aboubakar çok büyük golcü, 27 maç 16-17 gol attı, muhteşem oynadı işin sadece golcülük tarafı değil, defansı yıprattı, arkadaşlarıyla birlikte baskı yaptı. 

Ben Aboubakar’ı gelsin diyen taraftayım %200 gelsin…

Geldiğinde iyi oynayıp, goller attı mı her şey düzelecek.