Süper Lig'in altıncı haftasında Beşiktaş, Adana Demirspor'u konuk etmişti. Maçın son dakikasında atılan golün ardından saha kenarında büyük bir gerilim yaşanmıştı. Balotelli ile Beşiktaş kulübesi arasında yaşananlar karşılaşmaya damga vurmuştu.

AVRUPA BASININDA GÜNDEM OLDU

Beşiktaş - Adana Demirspor maçının son anlarında yaşanılanlar Avrupa basınında da geniş yankı uyandırdı. Yurt dışı basını Beşiktaş - Adana Demirspor karşılaşmasında yaşananları manşetlere taşıdı.

BALOTELLI İLK KEZ KONUŞTU

Mario Balotelli yaşananların ardından ilk kez konuştu. İtalyan santrafor, TV 100'de açıklamalarda bulundu. Balotelli yaşananların nedenini anlattı.

İşte tecrübeli futbolcunun açıklamaları...

'BİR ARKADAŞIM SERGEN YALÇIN'IN VİDEOSUNU GÖSTERDİ'

"Ben soyunma odasındayken maça çıkmadan önce bir arkadaşım bana videoyu izletti. Sergen Yalçın'ın bana 'Beyni yok' dediğini orada gördüm. Çok üzüldüm. Bu bana ayrı bir motivasyon kazandırdı. Zaten soyunma odasında hocama da söyledim. Lütfen beni oynat. Verilecek bir cevabım var. Akıllı mıyım? Değil miyim?"

'TÜRKİYE BENİM İKİNCİ VATANIM'

"Ben bu sporu, futbolu çok seviyorum. Beni tanıyan herkes bilir. Bana sahip çıkan Adana Demirspor taraftarlarını çok seviyorum. Sayın Başkan Murat Sancak, Sayın Metin Korkmaz, hocamız ve taraftarlarımız bana her zaman destek oldu. Burası çok güzel bir şehir. Türkiye'de mutluyum. Türkiye benim ikinci vatanım. Burada bana gösterilen ilgi ve alakaya minnettarım."