Ghezzal'ın oynaması büyük avantaj..

Derbide kadroları bir görmek lazım,, kim nasıl çıkıyor sahaya, Beşiktaş’ın ortasında kim oynayacak, Şenol hoca ne yapacak bunlar çok önemli. Ghezzal'in oynaması Beşiktaş için büyük bir avantaj, ama temposu nasıl? kaç ay oldu sakatlık geçirdi.

Adamın Kimyasını Bozdu..

Beşiktaş’ın forvet bölgesi gayet iyi, ben Muleka'dan çok şey bekliyordum, Valerian İsmail adamın kimyasını bozdu. Aboubakar forma girdi, ama tabi bu aralar bir rehavet olur mu onu bilmiyorum.
En son Tayyip Talha sakattı milli takıma çağırdılar, sonra çıkardılar.

Masuaku Gönderilecekti, ne oldu?

Saiss dediğin adam, Brezilya milli takımıyla maç yapıyorlar, orada oynuyor, Şenol hoca adamı oynatmıyor o da ilginç. Saiss için gönderilecek diyorlar, sol bek Masuaku da gönderilecekti ne oldu? Ben hep söylüyordum, gitmesini de istemiyordum, ondan daha iyi bir sol bek bulamazsınız, adam zaten iyiydi, öyle oyuncuları oynatmasan performansı düşer..

Bana Valerian İsmael'den bahsetmeyin..

O Valerian İsmail çok hatalar yaptı, Beşiktaş’ın hocası falan değildi. Şenol hocanın takımı iyi oynamış, kötü oynamış fark etmez, ben bakıyorum değişiklikler yapıyor. Bana Valerian İsmailden bahsetmeyin, Montero vardı, Almanya’ya mı ne bir yere gitti, orada bile takıma giremiyor. Bu Montero'yu Valerian İsmail devamlı oynatıyordu, delirmek işten değildi. Çok büyük yanlışlıklar yaptı, Cenk Tosun'u oynatmadı, adam sinirinden kırmızı kart gördü oyundan atıldı. Muleka‘yı bitirdi, çocuk tam gol atmaya başlarken, adamın kimyasını bozdu. Bu yüzden Şenol hocayla Valerian İsmail’i kimse mukayese bile etmesin.

Amir'in savunması çok eksik..

Beşiktaş’ın orta sahasına Maxim'i aldılar, Amir'i aldılar, ama bir Josef bulamadılar, öyle biri lazımdı olmadı. Orta saha oyuncusunun bir savunma anlayışı olacak, geçen gün Şenol hocaya söyledim, Amir bir çalım yedi, oyundan düştü, olmaz öyle olmaz. Amir’in savunması çok eksik, yer tutmasını durmasını bilmiyor. Şenol hoca onu ayağı iyi diye bir de geride oynatıyor.