Hayri Ülgen'in açıklamaları şöyle:

"BU KAYIPLARIN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞU GÖRÜLECEK"

Beşiktaş belki lige çok iyi başladı ama sonrasında malum teknik direktör hatası, yönetimin hatası takımı olumsuz yönde etkiledi. 2 tane şampiyonluk yolunda rakibine çok önemli 4 puan kaybediyor. Bu ne demektir, Beşiktaş'ın şampiyonluktan uzaklaşması demektir. Beşiktaş, eğer bu avantajlarını kaybederse ikinci yarıda deplasmanlara gittiğinde bu kayıpların ne kadar önemli olduğu görülecek. Ismael hocanın geldiğinden beri tartışıldığı nokta şu; oyuncu değişikliklerinde çok yanlış yapıyor, Beşiktaş'ı ve rakipleri analiz edemiyor. Rakipleri araştırmıyor. Kaybedilen puanlarda yenilen goller oldukça basitti. Trabzonspor maçında kornerden gol yiyor ardından hemen aynı pozisyonu veriyor. Oyuncu değişikliklerinde hamleler hatalı görünüyor. Tribünlerde bu durum yanlış bulunuyorsa yetersiz bir hoca olduğu bir gerçek. Bu daha önce dediğimde yanlış bulanlar olmuştu. Şu anda haklılığım ortaya çıkıyor ama keşke çıkmasaydı.

"BAŞKAN 'ARKASINDAYIM' DİYOR AMA..."

"Başkan, hocanın arkasında olduğunu söylüyor. Ama hangi başkan bir hocanın arkasındayım diyorsa o hocanın koltuğu sallanıyor demektir. Biz aslında şunu söylemek istiyoruz, önce Beşiktaş'ın her yönüyle yeniden yapılanması gerek. Beşiktaş bir anda bu yaraları sarmalı. İleriki haftalarda umarım Beşiktaş daha büyük yaralar almaz."

"CENK'İN DÖNÜŞÜ IŞIK OLACAK"

"Cenk Tosun'un attığı gole sevindim. Tosun Paşa gerçekten iyi bir Beşiktaşlıdır. Onun dönüşü Beşiktaş'a ışık olacaktır."

Duhuliye.com / ÖZEL RÖPORTAJ