Ahmet Nur Çebi'nin sözleri şu şekilde: 

"ANKARA'DA HER ŞEY PLANLIYDI"

Futbolun amatör tarafında seyircinin de amatörce, duygusalca izlediği bir ortamdan uzaklaşıyoruz. Fanatizmin artmaya başladığı, taraftarların bilerek ya da bilmeyerek kulüplerine zarar verdiklerini görüyoruz. Esefle seyrediyoruz. Ankaragücü seyircisinin küfürle başladığı, ara vermeden devam eden bir tutumu var. Sahaya planlandığını düşündüğüm, oyunu germe stratejisiyle devam eden bir sonuç olduğunu düşünüyorum. Küfür ve oyuncuların davranışları, gelecek olan fırtınayı gösteriyordu. Her şey planlı ve programlıydı. Küfürler de planlıydı. Sahadaki oyuncuların Beşiktaşlı oyuncuları tahriki de planlıydı. Sonuç güzel olmadı.

"JOSEF'E KART DÜZMECE"

Maçı idare eden hakem, VAR'ın da baskısıyla kırmızı kart gösterdi. Bu komik ve düzmece bir olaydır. Seyirci, hoca ve hakemlerin kusurlarından camiaları sorumlu tutmayız. Camialara saygısızlık yapmayız. Gereken tepkileri de her zaman göstereceğiz.

"KENDİNİ BİLMEZLER..."

Üzüldüğüm taraflar şu; maalesef kanunlarımızın yetersizliği söz konusu. Sahaya girip herkesi huzursuz eden bir genç arkadaş, ertesi gün mahkemenin kararıyla serbest bırakıldı. Ankaragücü camiasından kendisini bilmezler fotoğraflıyor. Suç işlemiş bir adamın önüne geçip poz veriyor. Kimse haddini bilmiyor. Ankaragücü başkanına nazik davranışı ve özür dilemesinden ötürü takdir ediyorum.