Şampiyonluk için ikinci yarı takımın güçlendirilmesini beklerken sanırım Weghorst'tanda olacağız.

Dünya devi Manchester'dan teklif aldığı söyleniyor.,

Weghorst un gitmesini eminim ki hiç bir Beşiktaş'lı istemez. Eğer kalmak istemiyorsa bırakalım gitsin. Bundan dolayı  yönetimi suçlamamak lazım.
Yolu açık olsun...

Beşiktaş ile gelip anlaşırlar bedeli ne ise öderler alırlar. Oyuncuları artık sırtımızda taşımayı bırakalım ne geliyorsa başımıza bundan dolayı  geliyor.

Bu oyuncuların çoğu  profesyonel oynuyor. Bunlardan forma aşkı beklenmez. Bedava da oynamıyor. Kulüp ile yapılan sözleşmeye sadık olmayanlara  sevgi göstermemek lazım.

Geçmişte bir çok formsuz  oyuncular geldi ve bizde yeniden parladılar. Beşiktaş kulübü  kimsenin figüranı değildir, basamağı hiç değildir. Artık  basamak takımı olarak anılmamalı büyük takım imajı yaratılmalıdır.

Şuan Aboubakar ismi konuşuluyor.

Beşiktaş'a gelmeden önce sakattı, ne vereceği de belli değildi. Yönetim ona, Şenol Hoca zamanında şampiyonlukta katkısı olduğu için vefa borcu vardı. Bonservisini alamadı.

Yine müthiş bir performansla  Şampiyonlukta  katkısı oldu buraya kadar her şey çok güzel. Sezon sonuna doğru sakatın hastanın çok olduğu zaman takımı sabote etti ben başkanın alacağını düşünmüyorum. Caner ve Ozan için de aynı şeyi düşünüyorum .

Her yazılan çizilen doğru çıkmıyor.

Masis KUYUMCU