Sarıdağ'ın sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

Hadziahmetovic transferinde konuşulan paralar yüksek mi? Bence Türkiye Ligi'nden alınan bir orta saha için verilen 3 milyon 200 bin euro yüksek. Bence yüksek... Ligi biliyor, hoca da garanti oyuncu, ligi bilen oyuncu istiyor.

Ama onu alıp, oynatıp satarlar. Para kazanabilirler mi? Kazanabilirler. Maliyet yüksek. Ama Beşiktaş yönetimi, o meblağın 2 veya 2 buçuk katına Hadziahmetovic'i satabilir. O da bir gerçek... İyi bir oyuncu, genç bir oyuncu. Daha ucuzuna genç getiriyorsun. Ona da kimse sabır göstermiyor.

Muleka'yla ilgili, arap takımlarından ilgi var deniyor. Beşiktaş'ın teklife sıcak bakmadığı söylendi. Elde santrfor yok ki. Cenk veya Aboubakar'dan biri sakatlansa ne olacak?

Daha önce buna benzer bir şey oldu mu? Oldu. Sergen Yalçın'ın döneminde oldu. Elde forvet kalmadığı için Gökhan Töre forvet başlamıştı. O nedenle onu riske atmazlar. Muleka'yı göndermezler. Muleka'yı gönderirsen yerine adam almalısın. 

Muleka bu sezon eski Muleka değil. Tamam. Muleka sezona etkili başladı. Valerien Ismael'in sisteminde Muleka daha etkili. Ama bu sistemde çok fazla etkili olamıyor. Çünkü oyun klasiğe döndü. Valerien Ismael'deki oyun çok farklıydı. Yeni oyunlar.... Onu herkes oynayamıyor. Ama Muleka şunu diyordur: Keşke Kasımpaşa'da kalsaydım... 

Muleka genç bir oyuncu ve oynadıkça olacak. O sabrı burada göstermezler. O nedenle ben Beşiktaş'ın yerinde olsam Muleka'yı Türkiye liginden, onu oynatabilecek, parlatabilecek bir takıma kiralık veririm. Onun yerine de tecrübeli bir golcü alırım.