Özcan'ın öne çıkan tespitleri şöyle:

HERKES ŞAŞIRMIŞTI AMA... 

İstanbulspor maçı öncesinde ''3 maçta 3 farklı kaleci görebiliriz '' diye bir paylaşım yapmıştım.  Herkes öyle bir şey olabilir mi diye bir şaşırmıştı. Ama Başakşehir maçında Emre oynadı. İstanbulspor maçında Ersin oynadı.

Fenerbahçe derbisinde de ben Mert Günok'un oynamasını bekliyorum. Diziyle alakalı sıkıntılı bir sakatlık yaşadı. Onu geride bıraktı. 

ŞU ANDA GÖREVE HAZIR DURUMDA 

Geçen sezon Giresunspor mücadelesinde çapraz bağlarını koparmıştı.

Uzun bir rehabilitasyon süreci, tedavi süreci, idman süreci geçirdi ve şu anda göreve hazır durumda. 

ISMAEL FENERBAHÇE MAÇI ÖNCESİ GARANTİYE GİDER 

Emre ve Ersin son dönemde biraz kırılma yaşadı. Bu nedenle, bence Valerien İsmael garantiye gider ve Emre Bilgin ve Ersin Destanoğlu'nu değerlendirmez.

Mert Günok'u değerlendireceğini düşünüyorum. 

9 MİLYON EURO CİVARI ÇIKIŞ MADDESİ İSTİYOR

Kulüp tarafı zaten şimdiden sözleşme görüşmelerinde oyuncunun önünü açabileceğini söylüyor. Yani ''Seninle burada 5 yıllık imza atıyoruz. Ve 5 yıl boyunca burada hapsolacaksın diye değil. Devre arasında iyi bir teklif gelirse, burada oyuncunun önünü açma düşüncesi var. 

Oyuncu cephesinde; özellikle son süreçte, Emirhan İlkhan'ın sözleşmesindeki çıkış maddelerinden dolayı yeni sözleşme görüşmelerine biraz çekinceyle bakıyor.  Burada Ersin Destanoğlu'nun cephesinden aldığım bilgiye göre, yeni kontrat görüşmelerinde Ersin tarafı sözleşmeye 9 milyon Euro civarında bir çıkış maddesi ekletmek istiyor ve Beşiktaş yönetimi de buna olumlu bakıyor.