Beşiktaş'ın orta saha transfer hedeflerinin başında Konyaspor forması giyen Hadziahmetovic bulunuyor. Konyaspor'la anlaşılamaması halinde Beşiktaş, Angers forması giyen Cezayirli orta saha oyuncusu Nabil Bentaleb'i de listesinde bulunduruyor.

Nabil Bentaleb ile ilgilenen bir diğer kulüp de İtalyan Hellas Verona. Fakat Avrupa'da bugün transferin son günü olması dolayısıyla Bentaleb gece yarısına kadar İtalyan kulübüyle anlaşma sağlayamazsa, kendisini transfer etmek isteyen tek kulübün Beşiktaş olacağı ve bu yüzden Beşiktaş'ın bu transferde avantajlı konuma geçtiği belirtiliyor.

Duhuliye.com'un Beşiktaşlı yetkililerden edindiği bilgiye göre, Cezayirli oyuncunun transferinde ibre Beşiktaş'a dönmesine rağmen yönetim ve teknik heyetin ilk tercihi olan Amir Hadziahmetovic transferinde büyük aşama kaydedilmesinden dolayı, Beşiktaş Bentaleb transferini rafa kaldırdı. Yetkililer tercihlerini Amir Hadziahmetovic'ten yana kullandıklarını, iki oyuncuyu birden transfer etmek gibi bir planlarının olmadığını,  hedeflerinin Amir Hadziahmetovic transferini bir an önce resmileştirmek istediklerini vurguladı.

Duhuliye.com ÖZEL HABER