Şenol Güneş ile başarılı bir dönem geçiren Beşiktaş, an itibarıyla Fabio Borini transferinde son aşamaya geldi ve olağanüstü bir durum olmazsa yıldız oyuncu ile önümüzdeki yaz sözleşme imzalanacak.

ŞENOL GÜNEŞ'İN BEŞİKTAŞ'INA FABIO BORINI TRANSFERİ

İstanbul ekibi Fatih Karagümrük'e imza atmadan önce bir süre kulüpsüz bile kalan Borini, an itibarıyla Beşiktaş ile görüşüyor ve olumsuz bir durum olmazsa da önümüzdeki yaz Kartal'a imza atmayı planlıyor!

Andrea Pirlo ile birlikte kariyerinde tekrar çıkışa geçen yetenekli kanat, Beşiktaş'ta oynamaya oldukça sıcak bakıyor ve temel şartlarda da daha şimdiden anlaşma sağlandı.

Son olarak ise Şenol Güneş'in de sisteminde özellikle görmek istediği İtalyan hücumcu, taktiksel anlamda bilgili oluşuyla da deneyimli hocanın 11'indeki ilk isimlerden olacak.

RESMİ AÇIKLAMA DA GELMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde TRT Spor da sansasyonel transferi duyurmuş ve Fabio Borini için yeni adresin Beşiktaş olacağını teyit etmişti.

SÜPER LİG'İ KASIP KAVURDU

Bu sezon harika bir performans gösteren Fabio Borini, Fatih Karagümrük forması ile 29 maça çıktı ve 20 gol ile 9 asistlik inanılmaz bir katkı sağladı.

(Akşam)