Başkan Arat, Beşiktaş'ın hedeflerinden ve basketbol takımının başarısından bahsetti, Arat ayrıca tüzüğe kadın yönetici zorunluluğu getirileceğinin de mesajını verdi.

"Hedefimiz henüz bitmedi"

Başkan Hasan Arat, Beşiktaş'ın Türkiye Kupası hedefi ve basketbol takımı hakkında şu sözleri sarf etti: "Hedefimiz henüz bitmedi. Türkiye Kupası'nı almak için elimizden geleni yapacağız. Beşiktaş olarak daha iyilerine layığız. Basketbol takımımız mükemmel dereceler aldı. Beşiktaş her alanda kendine yakışanı yapacak."

Hasan Arat'tan müze açıklaması

Hasan Arat, Beşiktaş müzesi hakkında ise, "Anadolu'nun dört bir yanından gelen çocuklar beni çok heyecanlandırdı. Ailelerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra basketbol müzesine dün alınan madalya ve Elif'in forması da konulacak. Müzemizde artık tüm branşlarda başarılı olan sporcularımız ve takımlarımız yer alacak" ifadelerini kullandı.

"Kadın yönetici zorunluluğu getirilecek"

Beşiktaş tüzüğüne kadın yönetici zorunluluğu getirileceğinden de bahseden Başkan Hasan Arat, "Beşiktaş kadınlarda çok kuvvetli olacak. Yeni tüzük değişikliğinde kadın yönetici zorunluluğu getirilecek. Kongre üyelerimiz çoğalacak. Üniversitelilerin kulübe üye olması için çok ciddi çalışmaların gerçekleştirileceğini göreceksiniz" ifadelerini kullandı.