Deplasmanda Club Brugge ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Belçika'ya ulaştı.

Beşiktaş resmi sitesinden yapılan açıklamada şıu ifadelere yer verildi:

Siyah-beyazlılarımız deplasmandaki Club Brugge maçı için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel bir uçakla hareket ettiği Belçika’ya yaklaşık 3.5 saat süren yolculuk sonunda ulaştı. Havalimanında bir grup taraftarımız tarafından sevgi tezahüratlarıyla karşılanan ekibimiz, karayoluyla konaklayacağı otele geçti.

İkinci Başkanımız Engin Baltacı, Sayman Üye, Mali İşler, Finans ve IT’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kılıç, Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Bayrak, Beşiktaş Stadyumu ve Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bilgihan Sürmen, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol, Seçme ve Sicil Kurulu Başkanımız Şahabettin Önkol, Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Fırat Fidan, Adnan Demir, Enis Ulusoy, Kerem Gürel, Ömer Karabacak ve Elçin Kılıç ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ve Şirketler Grubu Genel Müdürümüz Seçil Aygül, takımımızla birlikte Belçika’ya gittiler.

Futbol A Takımımız, Club Brugge maçı için son çalışmasını bu akşam TSİ 21.00’de maçın oynanacağı statta yapacak. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, antrenman öncesi saat 20.30’da basın toplantısı düzenleyecek.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Club Brugge maçı kadrosuna 24 futbolcumuzu dahil etti:

Mert Günok

Ersin Destanoğlu

Utku Yuvakuran

Onur Bulut

Omar Colley

Ante Rebic

Salih Uçan

Cenk Tosun

Vincent Aboubakar

Milot Rashica

Daniel Amartey

Alex Chamberlain

Rachid Ghezzal

Amir Hadziahmetovic

Necip Uysal

Demir Ege Tıknaz

Bakhtiyor Zaynutdinov

Valentin Rosier

Arthur Masuaku

Eric Bailly

Jackson Muleka

Jean Onana

Gedson Fernandes

Semih Kılıçsoy