En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş bu kadroyla liderse kalkıp alkışlayacaksın!"

Genel 04.01.2021, 23:46

VOLE yorumcuları Ali Ece ve Serdar Ali Çelikler, futbol gündemini değerlendirdi.

Ligin yeni lideri Beşiktaş'ın rakiplerine göre kısıtlı bir kadroyla, Sergen Yalçın yönetiminde çok büyük iş başardığını söyleyen ikili, Beşiktaş'a övdüler yağdırırken, Beşiktaşlı oyuncuların bireysel performanslarını da ele aldı.

Duhuliye.com

Yorumlar (17)
Rumuz:
Mobil-56242 6 ay önce
Türklyenin en iyi sap beki sol beki forveti kanatları stoperleri bizde sadece kalecilerimiz ve yedek beklerimiz kötü çok abartmayın bu kadar kadromuz aslaa kötü değil
Mobil-13912 6 ay önce
Kadro derinliği yok bu doğru ama ilk yarının altın karması yapılsa hoca olarak sergen hoca açık ara ilk yarının hocası olur. Josef,rosier,gezzal,atiba ve aboubakar altın karmaya girer. Rıdvan, ersin, larin,nkoudu,mensah gümüş kadroya necip, dorukhan ,son haftalardaki formuyla vida bronz karmaya girer.
Mobil-54843 6 ay önce
Atiba mı altın karma güldürme adamı ayakta duramıyor beş altı maçtır yanından adam gelip geçiyor kovalayamıyor bile Allah tan josef var da kademesi ne giriyor atiba şu oyunuyla beşiktaş ta yedek bile zor olur..
Misafir-3670467 6 ay önce
Hala kadro hala kadro.!!! Ne var bu kadroda?!! Senin gs ve fb de olmayan yetenekte oyuncular var bizde.!! Falkao yok samatta şu bu varmış,varmış varmış..Hangileri faydalı?!! Bizde ekstra yatan hepsini satın alabilecek LAYİÇ var.!!
Misafir-7596598 6 ay önce
abi yenge sinirli arkada geziyo yayından sonra neler oldu acaba
Mobil-80884 6 ay önce
Ne varmış kadroda. Bugün fb den istediğin topçuyu al deseler bir pelkas bir ozan harici kim var.
Misafir-8146254 6 ay önce
nkodou nun sağından atıp solundan geçtiği gustavo mu:)
Misafir-7889180 6 ay önce
gustavo
Mobil-31796 6 ay önce
Josef, Abubakar, Rosier, Ridvan, Gezzal, Vida ligin en iyi 6 oyuncusu. Suan mevkilerinin ligde en iyileri bu adamlar. Ligin basinda ne olacagi belli degildi ama durumlar degisti.
Misafir-5179199 6 ay önce
samet hoca ne yapsın adamın oyuncusu mu var kadro varda o mu oynatmıyor
Mobil-27953 6 ay önce
Boş muhabbet. Ne var kadroda? Kadro kalitesi SL seviyesinin üstünde. Kimi getireceksin Messi yi mi? Bu kadroyu Lucescu'ya versen namaluptü şu an.
Mobil-66079 6 ay önce
Duydun mu bı ha si.tir çektim. Sen renklilerden hangisisin. Bu taraftar senin gibi bozuntuları hemen farkeder. Güya Sergen'i küçümseyen zavallı bir kişiliksin.
Misafir-6017134 6 ay önce
Ne diyon kardeş sen kim var kadronda 2 sene topa değmemiş abubakar mı?, Gezhal ve rosier E bak bakalım kaç maç yapmışlar geldikleri takımda istenmeyen adamlardı bunlar,Lens mi kim var elinde piyasa değeri olan iki oyuncun vardı Vida ve Lahiç onlarda kaç mac yoktu.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.