En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş da satılacaksa satılsın"

Genel 28.06.2020, 17:46

17 Ocak 2020 tarihinde Futbol A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Erdal Torunoğulları'nın göreve gelmeden önce, 14 Temmuz 2019 tarihinde Duhuliye.com'a verdiği röportajda söyledikleri, bugün sosyal medyada büyük ses getirdi.

Kulüplerin mali sorunlarından bahseden Torunoğulları, verdiği röportajda kongre ve yönetim modelinin değişmesi ve gerekirse kulüplerin yabancı sermayeye satılması gerektiğini savunuyor.

Kulüpler satıldığında geçmişlerinin, kültürlerinin, tarihlerinin, taraftarlarının bir yere kaybolmayacağını savunan Torunoğulları'nın "Kimse kimseden hesap sormuyor. Gelen borcu yapıp gidiyor. Kongre sisteminin ve yönetim şeklinin değişmesi lazım. İngiltere'de bütün kulüpler şahıslara satılmış durumda. Beşiktaş da satılacaksa satılsın." sözleri özellikle sosyal medyada büyük tepki alıyor.

İşte Torunoğulları'nın Beşiktaş için "satılabilir" dediği o anlar:

Duhuliye.com

Yorumlar (123)
Rumuz:
Mobil-16766 3 ay önce
Arkadaşlar adam doğru söylüyor .şampiyon olsan ne olacak avrupada .
Misafir-4981469 3 ay önce
Kulübü nasıl bunlara teslim ettik inanamıyorum. Sanki babasının malını satıyor. Bayern Münih gerçeği ortadayken bunlara sakın inanmayın. BJK'yi gerçek akıllı eski BJK'li futbolculara emanet etmeliyiz. Sergen en güzel örneğidir bunun. Sergen'i asla harcatmamalıyız.
Misafir-3816064 3 ay önce
tabii adam hiç gerçekten fabrika kurarak üretim yaparak kazanmamış ki adamın geçmişi kolay para olunca bu işler zor gelmiş adama! boşuna o otelleri yapmamış adam torba torba toz ile :)
Mobil-40122 3 ay önce
Sizler nerenizle dinliyorsunuz adam /100 haklı önüne gelen bu klüpten para çalıyor hiç kimsede birşey demiyor böyle deyincemi götunuz kalkıyor eğer atmiyacan diyorsanız ya gidin hesap sorun yada gidin borcu kapatın öyle uzaktan havlamaya olmaz bu işler
Misafir-6255429 3 ay önce
senin de kimin için havladığını anladık :) hadi sen bırak bu işleri sahibin için attığı topları kemikleri topla :)
Misafir-7565179 3 ay önce
kulübü satmak için mi yönetime geldiniz.Beşiktaşın sahibi vefakar taraftarıdır.Beşiktaşı satın alacak para basılmadı daha..
Mobil-55218 3 ay önce
Serdar bilgili, Yıldırım demirören ve Fikret Orman dönemlerinin bağımsız bir denetleme kurulu denetlesin.
Misafir-4268776 3 ay önce
yanlış birşey söylemiyor gelen yönetim kendi döneminin borcuna sahip olmazsa keyfine göre yönetir sonra çekip gider
Misafir-9539955 3 ay önce
yanlış yönet, borçlandır. ödemeyemez duruma getir. sattır.. proje bu yıllardır. eğer satılırsa ay yıldızlı bjk miz yabancılara satılırsa.. bunda en ufak payı olanlar, nerede ya da hangi ülkede, dışarıda dolaşacaklar acaba..
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.