Rafa Silva transferinde ön plana çıkan ikinci başkan Hüseyin Yücel; Angel Di Maria'ya da tekliflerini ilettiklerini, Beşiktaş yönetimi olarak Di Maria'yı ikna etmek için yapılabilecek her şeyi yaptıklarını, şu an Arjantin Milli Takımı'nda forma giyen yıldız oyuncunun yanıt vermesi için Copa America'nın bitmesini  beklediklerini ifade etmişti.

Hüseyin Yücel açıklamasında her ne kadar "Taraftarımızı umutlandırmak istemiyoruz ancak yapılabilecek her şeyi yaptık. Umutlanmasınlar ancak gelirse hep birlikte mutlu olalım" dese de, Di Maria transferinden oldukça umutlu...

Şu ana kadar Beşiktaş dışında Di Maria ile resmi olarak yalnızca Arjantin takımlarının iletişime geçtiği, Di Maria ülkesine dönmeye sıcak baksa da Beşiktaş'ın teklifinin Arjantin ekibine oranla hayli yüksek olduğu, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in Di Maria ile ilgili olarak en çok yaptığı teklife güvendiği öğrenildi.

Yücel'in yakın çevresine, "Di Maria'ya çok iyi bir teklif yaptık. Ben bu teklifi reddedeceğini düşünmüyorum. Turnuva sonrası Di Maria'ya formamızı giydireceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandığı, edindiğimiz bilgiler arasında.

Duhuliye.com ÖZEL HABER