Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Bakır, ''Transfer planlamamızı yaptık. Orta saha için 2 oyuncu almayı düşünüyoruz. Forvet ve kanat alacağız. Bu mevkiiler ana planlamamız içinde. Ayrılma ihtimali olan futbolcuların durumuna göre transfer sayımız artabilir. 4-5 oyuncuyla ilgili transfer teklifi var; ama biz hepsini göndermeyi düşünmüyoruz. Jonjo Shelvey'nin kalmasıyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Kalma olasılığı yüzde 50. Henüz net bir durum yok'' dedi.

''Las Palmas birkaç aydan bu yana Emirhan'ın transferiyle ilgileniyor"

Emirhan Topçu için İspanya'nın Las Palmas kulübüyle anlaştıkları yönündeki iddianın doğru olmadığını belirten Hasan Yavuz Bakır, ''Las Palmas birkaç aydan bu yana Emirhan'ın transferiyle ilgileniyor. Devre arasında yaptıkları teklif yeterli değildi. Zaman zaman teklif güncellendi.

"Henüz anlaşma yok"

Ama henüz anlaşma yok. Anlaşma olasılığı nedir diye soracak olursanız yüzde 50 diyebilirim. Emirhan bizim çok değer verdiğimiz bir isim. Hem kulüp hem de Emirhan'ın menfaatlerini en üst düzeyde konuşacağız. Şu anda Las Palmas ile yapılmış bir anlaşma yok'' şeklinde konuştu.

Beşiktaş iddialarına yanıt

Beşiktaş ve Galatasaray'ın Emirhan'ın transferiyle ilgilendiği yönünde bir şeyler duyduklarını ifade eden Bakır, ''Duyduğumuz bazı şeyler var, ama şu anda resmî bir teklif yok'' dedi.