Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe Beşiktaş derbisini kaybeden şampiyonluğa veda eder. Gerçi Beşiktaş’ın şampiyonluk şansı pek yoktu, Galatasaray cumartesi günü Adana Demirspor yenerse, bence yenmesi kolay olmaz, ama yenerse Beşiktaş’ta Fenerbahçe'yi yenerse, Galatasaray şampiyon olur. Bu kadar basit. Puan farkı o zaman 6 puana çıkar, 6 artı averaj diyelim, %99 Galatasaray şampiyon olur.

Fenerbahçe’nin derbi galibiyeti yok, İsmail Kartal veya Ersun Yanal‘la kazandığı derbileri çok beğendiğim Jesus'la daha siftahı yok. Fenerbahçe’nin Ali Koç'la kaybettiği özelliklerden bir tanesi de derbi takımı olması. Ali Koç'la kaybettiği bir çok özellik var, biri de bu. O yüzden Fenerbahçe açısından çok zor bir maç.

Mert Günok milli takım formasını hak ediyordu, biz haftalardır onu konuşuyorduk. Şu anda bence ligin en iyi kalecisi. Tabi Türkler için de, Muslera‘yı bir tarafa ayırmak lazım. Muslera‘dan sonra Mert bence en iyi kaleci. Mert için Şenol hocaya teşekkür edelim, hoca doğru karar vermiş . Çok iyi bir kaleci, sakin bir kaleci, sakin olması çok önemli bir şey.