Mustafa Demirtaş;
Sezonu kupa ile kapatmak çok iyi oldu hem Köyiçi'nde kutlamasını da yaptı. Avrupa konusunda da çok güzel adım oldu. Konferans Lig'ine tamam derken Avrupa Lig'ine katılacak Beşiktaş, çok güzel sürede kazandı. Ağustos ayının sonunda oynayacak ilk Avrupa maçını hem yeni gelecek teknik direktöre tanınacak zaman hem transferlere tanınacak zaman çok iyi oldu.

Gelecek seneye umutlu bakabilir Beşiktaş. Uzun zamandır Beşiktaş'ın Avrupasız çok fazla dönemi oldu güzel bir Avrupa Kupası dönemi de geçirmesini şimdiden hayal ediyorum. Grup aşaması da görecek Beşiktaş, playoff'u geçerse Avrupa Ligi oradan elenince Konferans Lig'indeki grup aşamasına katılıyor. 

Grup aşaması ve buna gidecek yolu uzun...

Planlama için zaman da var. 

Son takım hali bazı fikirler de verdi. Semih Beşiktaş'ta kalırsa güzel bir 9 numara kenarındaki sol forvet... 

Ghezzal sonrası iyi bir 11 numara şart. Bir de şu da kazanımdır Musrati topçudur. Etrafını donattıktan sonra çok yüksek verim alırsın. Gedson hatta doğru bir rolde prese gönderdiğin ikinci forvet rolünde çok katkı verdiği ortaya çıktı. Muçi'de etrafı donatılınca orta saha tamam bence...

ilk onbir için 2 stope, sol bek, 9 ve 11 numara  toplamda banko oynayacak 5 transfer gerekli. 

Yedek olarak yerli oyuncu olarak baktığımda Salih kalmalı, Demir Ege zaten var, Tayyip Talha'nın kendine gelmesi çok önemli, Fahri'nin çıkışı çok önemli. Mustafa Erhan'da Semih gibi potansiyeli olan bir oyuncu. Fahri, Demir Ege, Emrecan bunlar da var...

Birçok gencin olduğu yapıda hemen kendini göstermen kolay değil bir tane Semih, bir Fahri böyle daha çok oyuncu kazanıyorsun.