Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın Almanya'da yaptığı görüşmeler, takımın gelecek dönem transfer stratejisini belirlemek adına büyük önem taşıyor. Bu görüşmelerden biri de gurbetçi menajer Ersin Akkan'la yapıldı ve bu buluşma Türkiye'de büyük bir heyecan yarattı. Akkan'ın menajerlik şirketi, Beşiktaş'ın istediği futbolcularla örtüşmesiyle birlikte taraftarı büyük bir transfer heyecanı sardı.

Başkan Arat'ın Almanya ziyaretinin ardından ortaya çıkan dedikodular ise transfer gündemini oldukça renklendirdi. İşte bazı dedikodular:

Beşiktaş, Arthur Masuaku'yu göndermeye hazırlanırken Premier Lig'den bir stoperin transferi için adımlar atıyor. Bu transferde Cucurella'nın menajeri Ersin Akkan'ın önemli bir rolü var.

Al-Musrati'nin varlığına rağmen Beşiktaş, Salih Özcan'ı resmen istiyor. Bu transferde de Salih'in menajeri Ersin Akkan etkili oluyor.

Atakan Karazor'un yanı sıra ön libero arayışında olan Beşiktaş, Maurityuslu kanat oyuncusu Koita'nın transferi için girişimlerde bulunuyor. Bu transferde de Maurityuslu oyuncunun menajeri Ersin Akkan rol oynuyor.

Salih Uçan'la 2+1 yıllık sözleşme yenileme konusunda anlaşmaya varıldı ve bu anlaşmada da Salih'in menajeri Ersin Akkan'ın etkisi büyük.

Beşiktaş'ın gündeminde yer alan yerli sol bek Levent Mercan'ın menajeri de Ersin Akkan olarak belirtiliyor.

Beşiktaş, yerli bir stoper takviyesi için de harekete geçiyor ve bu transferde de Ravil'in menajeri Ersin Akkan önemli bir rol oynuyor.

Fotospor