En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş'ın 1986-1987 şampiyonluğu talebinden sonuç çıkmaz!"

Genel 04.06.2020, 23:06

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, VOLE platformunun YouTube kanalında Beşiktaş'ın Federasyon'a 1986-1987 sezonu şampiyonluğuna ilişkin yaptığı başvuruyu değerlendirdi.

Duhuliye.com

Yorumlar (18)
Rumuz:
Misafir-5451641 3 hafta önce
atı çalan üsküdarı geçmiş siz neyin peşindesiniz eyy cehapeliler
Mobil-43859 4 hafta önce
Serdar ali çelikler çakalın tekidir, işi gücü fb yi nasıl şampiyon yaparım diye algı kasmak dinlemeyin geçin
Mobil-56854 4 hafta önce
Beşiktaş'ın burada yapmış olduğu bir kupa kazanmaktan öte bir şeydir şerefsizlik de hırsızlıkla bu ligi sömürülenlerin Gerçek yüzlerini ortaya çıkması için bir kıvılcım yakmıştır bütün kulüpler 59 dan bu yana araştırılsın en ufak şaibeye bulaşmış olanların küme düşürme cezası verirsin kaç sene bulaştı larsa o kadar sene men etsinler
Mobil-50499 4 hafta önce
1 kitap yüzünden milletvekilliği düşürüldü. Şampiyonluk zor değil.
Altın Gözlü ADAM 1 ay önce
Bu olay ingiltere de ispanya da almanya da italya da olsa yapanı yaptıranı aracı olanı göz yumanı senin gibi bundan bir şey çıkmaz deyip konuyu sulandıranların alayını önce .... sonra içeri atarlar da burası Türkiye işte hırsızın sırtını sıvazlıyorlar.Bu ibişler troll algı kasmak amaçları.Hiç bir şey bulamazsa çıkıyor bir arkadaştan duyum aldım diye başlayıp Gökhan fbde Caner bitti Dorukhan kesin anlaştı Burak da gelirse şaşırma falan tarzında envai çeşit zırvalığı gündem oluşturmak için ortaya atan sonrada yanlış duyum almışım deyip kıvıran bir yalama.Bu ülkede birazcık BEŞİKTAŞ tarihine hakim olan herkes bilir ki bu iki renkli çöplük en az 10 şampiyonluğumuzu doğrudan yada dolaylı olarak gasp etmiştir.Şikesi aleni olarak kanıtlanmış bir takımın taraftarı yine kendileri gibi şikeci başka bir takım hakkında ne demesini bekliyorsunuz ki?Üstelik bunu yapacak tff'nin adil cesur namuslu ve tarafsız olması gerekir oysa bunlar kukla tarafgir satılmış kuklalardan ibaret.Burada ki trollerin olayı sulandırma çabası da bu bugün gsden bunu alırlarsa yarın bizden de isterlerin korkusundalar.
Mobil-58817 1 ay önce
Tff Adaletsiz bir kurumdur. Ama Hz. İbrahim'in atılacağı ateşe su götüren karınca misali duruşumuzu belli etmemiz bizi Beşiktaşlı yapıyor.
Fedayi1903 1 ay önce
cebi kendini kurtarmak için gündem yapiyor madem cok biliyorduda fiko zamaninda ikinci baskanken neden susdu geçti artik besiktasi kupamizi ver deyen ts gibi rezil etme derdinde mi ne yeter yav baskanlik yap baskanlik o kupayi bize vermezler sende billiyorsun tiribünlere oynama sen ancak saflari kandirisin fb de yildizlarini istedi ne oldu rezil rüsva oldu gsnin yaptiklari haramlar isler yanlarina kar kaliyor neyapacagiz onunlarin yazarlari bizim sözde besiktaslilar gibi yumos degil hergün baskanlarmis gibi takimlarini savunuyor bizimkiler hepsi dogrucu beyler basta kel sinan
Mobil-43455 1 ay önce
Uefa ya başvurulmalı
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.