En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş'ın bu sezonki gerçek potansiyelini göremedik"

Genel 07.10.2021, 23:35

VOLE yorumcuları Mustafa Demirtaş ve Uğur Karakullukçu, Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Beşiktaş'ın çok iyi oyunculara sahip olmakla birlikte oyunu fizik mücadeleye değil yeteneğe dayandırdığını belirten ikili, Beşiktaş'ı bir "düşük tempo takımı" olarak niteledi. Tempoyu düşürdüğü için Beşiktaş'ın öne geçtiği maçlarda dahi rakiplerine yakalanabildiğine dikkat çeken ikili, Şampiyonlar Ligi maçlarından dolayı Beşiktaş'ın sezona hazırlandığı tempodan çok daha yukarıya çıkma gereği duyduğunu, oyuncuların da fizik olarak ağır tempoyu kaldıramadıkları için çok sayıda sakatlığın meydana geldiğini ileri sürdü.

Uğur Karakullukçu, Şampiyonlar Ligi grup maçları bitene kadar Beşiktaş'ın bu tempoda maçlar oynayacağını ve bu yüzden ligin ilk yarısının sonuna kadar zorlanacağını, sürpriz lig maçlarında puan kaybı yaşayabileceğini öne sürdü.

Beşiktaş'ın sakatlıklar yüzünden ritmini bulamadığını savunan ikili, Avrupa mesaisi bittikten sonra Beşiktaş'ın lige ağırlık koyabileceğini söyledi.

Beşiktaş'ta Gökhan Töre ve Mehmet Topal'ın fizik olarak dip seviyede olduğunu, adeta futbolu bıraktıklarını belirten Demirtaş ve Karakullukçu, sakatlıkların Serdar ve Güven gibi oyuncular için de iyi bir fırsat olduğunu, özellikle sezon başı hesaba katılmayan Serdar'ın kendini kadro planlamasında rotasyon stoperi seviyesine yükselttiğini belirtti. Serdar'ın özellikle Sivasspor maçındaki performansının değerli olduğunu öne süren yorumcular, Beşiktaş'ın yabancı hücumcularını aynı anda oynatabilmek için, Serdar'ın özellikle iç saha maçlarında yerli stoper olarak formayı Welinton'dan alabileceğini öne sürdü.

Duhuliye.com

Yorumlar (12)
Rumuz:
Mobil-82684 8 ay önce
Her halde bu arkadaşların Takımdaki 12 ye kadar çıkan sakatlıklar dan hiç haberi yok.bunlar zaten GS lı yazarlar.
Mobil-86747 8 ay önce
Ulan sakatlıklar olmasa görürdünüz gerçek potansiyeli milli aradan sonra bakın, Ne gereksiz muhabbetler.
Mobil-34305 8 ay önce
Tabii ki potansiyel göremezsin çünkü potansiyel yok!!!
Misafir-9465093 8 ay önce
işkembeden sallamalar serisi 1-- Konuşmuş olalım..
Misafir-7895318 8 ay önce
Uğur haklı beyler. Sakatlıkların sahayla alakası yok. Şamp. ligi raconumuzu ve ayarımızı bozdu bozmasına da aynısı niye Dortmunda Ajaxa olmuyor onu açıklayın hele
Mobil-90140 8 ay önce
Şu uğur a nasıl yorunculuk yaptırıyorlar ya hayret.
Mobil-96589 8 ay önce
Yorumcu kardeşler sakatlıkların çoğunun darbeye bağlı olduğunu bimiyorsunuz herhal yada işinize gelmiyor 100/100 faul şeri bile çalmıyorlar değilmi
Mobil-52506 8 ay önce
İtin duası kabul olsa gökten kemik yağardı…
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.