En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş'ın ilacı Hulk'tu"

Genel 04.02.2021, 21:24

VOLE yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Ilgaz Çınar, Beşiktaş'ı değerlendirdi.

Sergen Yalçın'ı çok başarılı bulmalarına ve desteklemelerine rağmen puan kaybı yaşanan her maç sonrası hakemlere ve rakbin futboluna yüklenmesinin doğru olmadığını savunan ikili, Sergen Yalçın'ın futbolculuğundaki mazeret üretmeyen ve kazanan kimliğine dönmesi gerektiğini ifade etti.

Beşiktaş'ın dar bir rotasyonu olduğunu, bu dar rotasyonda da oyuncularını dinlendirmek zorunda kaldığında ise puan kaybettiğini söyleyen ikili, Beşiktaş'ın Cenk ve Bilal transferlerine rağmen rakiplerine oranla çok zayıf bir transfer dönemi geçirdiğini savundu.

Cenk'in Beşiktaş'a katkı sağlayacağını söyleyen ikili, buna rağmen Beşiktaş'ın ihtiyacının adam eksilten, uzaktan şut çeken, kilitlenen oyunu açabilecek Hulk gibi bir oyuncu olduğunu ifade etti.

Duhuliye.com

Yorumlar (53)
Rumuz:
Mobil-55646 2 yıl önce
Yalnız böyle rahat reklam izleyemiyorum . Arada BJK haberleri giriyor reklamlar yarıda kesiliyor. Yetkililerden ricam bu kadar Beşiktaş yeter artık.
Mobil-47956 2 yıl önce
Çok doğru söylemiş. Hulk gelseydi Şxmpiyonduk.
Mobil-52809 2 yıl önce
Ben de çok söyledim, bize 10 numara lazım. Ara pası, şut, frikik becerisi olan biri. Hulk olsa çoj iyş olurdu, en axından bakasetası alsaydık bari. Ama yöbetim ve sergen beceriksiz davrandı belkş de şampiyknluk gitti.
Misafir-8171125 2 yıl önce
e cenk tosunda bunu yapıyor yapacakta.
Misafir-2129429 2 yıl önce
merhem olurdu merhem
Mobil-33075 2 yıl önce
çebi hulku almadı rakipleri sevindirdi.çünkü fb ya da gs şampiyon olacak çebi yüzünden.
Mobil-59744 2 yıl önce
Hulk'u ancak onerdigimiz fiyatın iki katını versek getirebilirdik. Bunu herkes biliyor ama susuyor. Şayet öyle bir şey olsaydı bu seferde o para nasıl verilir diye bombardıman yapılacaktı. Bulut'a ödenecek para da cabası.
Misafir-9203724 2 yıl önce
2. ligden genç oyuncuyu zorlarız da alamayız hadi derim. Hulk'tan bahsediyoruz. Adamın isteyeni çok. Eşşek yüküyle para vermen lazım ki sana gelsin, yoksa niye gelsin?? İstedik, para yetmedi. Uzatmanın alemi yok.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.