Bruno Genesio sonrası Giovanni van Bronckhorst'a yönelen siyah-beyazlıların, Hollandalı teknik adamla ilgili yaşanan pürüzler sonrası yeni bir hamlede bulunduğu iddia edildi.

Süper Lig devinin Giovanni van Bronckhorst'un teknik ekibini bir türlü toparlayamaması sonrası Mircea Lucescu'ya yöneldiği aktarıldı. A Spor'un haberine göre; Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, kendisine verilen sürede ekibini bir türlü toparlayamayan Giovanni van Bronckhorst ile görüşmelerini noktaladı.

YENİ ADAY LUCESCU

Giovanni van Bronckhorst'un yardımcısı olarak göreve gelmesi beklenen Jean Paul van Gastel için NAC Breda'dan bir türlü izin gelmemesi sonrası bu hamlenin yapıldığı kaydedildi. Siyah-beyazlıların bu gelişme sonrası Mircea Lucescu için harekete geçtiği vurgulandı.

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba'nın Mircea Lucescu ile telefonda bir görüşme gerçekleştirdiği belirtildi. Siyah-beyazlıların bu görüşmeden olumlu sinyaller aldığı kaydedildi.

Haberin Devamı ›

Fanatik'ten Ömer Necati Albayrak'ın haberine göre; Samet Aybaba'nın Romanya'ya giderek, 78 yaşındaki teknik adamla bugün masaya oturduğu ve yüz yüze görüşme yaptığı aktarıldı. Mircea Lucescu ile anlaşma sağlanması halinde, kısa bir süre içinde ikilinin birlikte Türkiye'ye döneceği vurgulandı.

Beşiktaş'ta yönetimin Rizespor maçına Mircea Lucescu ile çıkmayı planladığı kaydedildi.

FEYYAZ UÇAR: HEDEFİMİZ RİZESPOR MAÇINA YETİŞTİRMEK

Beşiktaş'ta futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Feyyaz Uçar, Kasımpaşa maçından sonra yaptığı açıklamada yeni teknik direktörü Rizespor maçına yetiştirmeyi planladıklarını belirtmişti.

Feyyaz Uçar şu ifadeleri kullanmıştı: "Hedefimiz yeni hocayı Çaykur Rizespor maçına yetiştirmek. Zaten yakınız hoca konusunda. Takvim de bizi biraz zorladı. Devre arasının bu kadar kısa olması elimizi zorlaştırdı. Yetişirse Çaykur Rizespor maçına, yetişmezse bir sonraki maçımıza yeni hocamızla çıkacağız."