Fatih Doğan;

Ceyhun Kazancı'ya Ramos'u hiç düşünmediniz mi? dedim görevde iken henüz ayrılmamışken. Düşündük dedi mayıs ortalarında daha lig bitmemişken Ramos'un durumun usorduk planınız nedir? Ramos o dönemlerde yaklaşık 2,5 ay önce hatta ağabeyi ile görüşüyorlar. Menajerliğini de ağabeyi yapıyormuş. 

Türkiye'yi düşünür mü diye soruluyor. Onlarda Türkiye bizim planlarımızın arasında yok cevabı veriyorlar. Bunu o zaman Ceyhun Kazancı söyledi. Tabi Ramos birçok muhtemelen hem Amerika'dan, hem Suudi Arabistan'dan hemde birçok ülkeden  transfer soruldu ama gördük ki bu süreç içerisinde tecrübeli yıldızın ismi ya da istediği oluşan teklif şimdiye kadar pek oluşmadı, oluşsaydı zaten iki buçuk ayda bir yerlere gitmiş olurdu. İstediğniz teklifler oluşmayınca otomatikman gündeme gelebilir ve bu süreçler konuşulurken biz de bu yayınlarda Ramos'dan bahsettik.

Ramos ile ilgili Galatasaray'ında bir ilgisi oldu. 

Yaklaşık üç gün önce sayın başkan Ahmet Nur Çebi öğrendiğim kadarıyla Ramos'u bir yoklayın, sorun bakalım demiş. İki buçuk ay önce sormuştunuz bir de şartları nedir? durumu nedir? ücret nedir? gibi ve 3-4 gün önce Ramos Beşiktaş yönetimi tarafından tekrar sorulmuş. 

Başkana bir rapor vermişler yıllık maaşı 6 milyon euro'ya kadar bir para var temasa geçtik pazarlık aşamasına girelim mi, girmeyelim mi? Şu anda Beşiktaş'ın tabiki Ramos'u sorması Beşiktaş'ında çok ciddi olmamasına rağmen 6 milyon euro gibi bir maaş var belki bu biraz aşağıya çekilebilir bonuslarla onu bilemiyorum 2.5 ay sonra Ramos Çebi'nin isteği ile ilgisi ile yeniden girmiş oldu. 

Söz konusu Ramos olunca, bu fiyat tekrar sorulunca bir hamle olarak görüyorum. Ramos çünkü göz ardı edilecek bir oyuncu değil. Ramos konusu şu an başkanında isteğiyle soruldu ve durum kenarda duruyor.