Fatih Doğan'ın sözleri şu şekilde:

Rakamlar konusunda emin değilim yani Beşiktaş 500 bin Euro teklif etmişti ilk teklifinde bugün bazı arkadaşlar halil bedavaya geliyor yazıyorlar durum böyle ise o da Halil'in başarısı...

Halil bir Türk oyuncu olarak alternatif oluşturabilir.

Kampa iki-üç oyuncunun katılımı konusunda söz verilmişti bu anlamda Halil'i bekliyoruz.

Suat Serdar ismini tekrar gündeme getirelim. 2 yıl önce Erdal Torunoğulları vasıtasıyla Schalke'de oynarkende talip olunmuştu. Şu an tekrar gündeme geldi. Beşiktaş Suat Serdar ve kulübüyle temasa geçti 4.5 milyon euro bonservis durumu vardı, Beşiktaş onu aşağıya çekmek istiyor.

1-1.5 milyon civarına çekmeye çalışıyor ya da kiralama yöntemine gitmeye çalışacak, yerli oyuncu statüsünde Suat Serdar ismide gündeme geliyor. Mavi kart uygulamasında oynayabilir.

Kuzyaev ile ilgili olumsuz gelişme oldu. Fransa ligine gidiyor yani artık Kuzyaev dosyasıda Beşiktaş adına kapanmış oldu.

Farklı isimler gündeme geldi, bu isimler Lyanco, Borini isimleri var.

David Okereke ismide gündemde ama o da Afrikalı isim dokuzuncu Afrikalı isim olarak dikkat çekiyor. Sağ ve sol kanatta, forvette oynayabilen önemli bir oyuncu. Beşiktaş'a güç katar noktasında o değişim rotasyon içerisinde farklı bir oyuncu o da hâlâ listede duruyor.

Amartey aslında stoper, Şenol Güneş 6'da oynayabiliyor diyor ama son döneminde hep stoperde oynamış. Bayağı görüşmeler iyi gidiyordu, orada şöyle bir sıkıntı olmuş, oyuncunun istediği 1.4 milyon euro rakamında anlaşılmıştı, sonra 2 milyon euro'ya çıkarmış, transferi bitirmediğiniz anda başka isteyenlerde oluncu fiyat yükseliyor.