En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Beşiktaş'ta ikinci Negredo faciasından mı dönüldü?

Genel 13.10.2020, 00:01

Transfer dönemi açılmadan önce golcüsü Burak Yılmaz'ı Fransız ekibi Lille'e gönderen Beşiktaş, bütün transfer sezonunu santrfor arayışıyla geçirdi.

Transferin son gününe kadar Kalinic ve Mandzukic ile görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, santrfor transferini sakatlığı çok tartışılan Aboubakar'ı alarak kapatmak durumunda kaldı. Beşiktaş bu yüzden, yetersiz bulduğu ve elden çıkarmak istediği Cyle Larin'i de mecburen kadrosunda tuttu.

Beşiktaş'ın Aboubakar'ın yanına sezonun yükünü çekebilecek bir santrfor daha almaması taraftarda büyük hayal kırıklığı yarattı.

Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, santrfor transferi sürecinin perde arkasını anlattı.

Duhuliye.com

Yorumlar (15)
Rumuz:
Misafir-9295067 2 hafta önce
Negredo, kalinicden on gömlek üstün oyuncuydu, q7nin egosu yüzünden takımdan dışlandı ve küstürüldü. Nitekim bizden sonraki gittiği yerdeki başarısı da ortada. kalinicin hiçbir başarısı yoktur. Mandzukic'e söylenecek laf yok.
Mobil-11912 2 hafta önce
Beşiktaşıda fikret ormanıda yakan vida,ljaiç,pepe,negredo ve lens transferleridir toplam yıllık maaşları 25 milyon euro.
Mobil-55081 2 hafta önce
Herkes görecek aboubakar larin patlama yapacak yeter ki töre hasic atakan adem oğuzhan atiba josef mensah aboubakara larine asist yapsın
Misafir-5089933 2 hafta önce
negredo adam ama iyi golcü değil, daha doğrusu 20 gol bekleme 8-10 atar anca 40 maçta...
Misafir-7098279 2 hafta önce
Negredo FB ye de GS ye de attı. Şenol Güneş in takıntısına kurban gitti. Aşırı profesyoneldi hiç küsmedi her oyuna girdiğinde %100 unu verdi. Ben cok iyi bir santrafordu, ve karakterli idi.
Misafir-9664186 2 hafta önce
negredo adam
Mobil-12243 2 hafta önce
1 dakika bile sürmeyecek tamamen manasız ve zırva bir konuşmayı 10 dakikaya temcit pilavı gibi uzatarak bomboş konuşmuş, Abu ve Larin'i konuşucam deyip tek kelime bile etmemiş. Embesil.
Mobil-12243 2 hafta önce
Trübünler negredo yu sevmişti hiçbir zaman ıslıklanmadı protesto edilmedi adam teknikti bir kere kazma değildi en son giderayak son dakika golünü de attı bizi uefa guruplarına soktu yoksa yine köy takımına eleniyorduk
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.