En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş'ta Sergen Yalçın 2 haftadır formsuz!"

Genel 05.04.2021, 23:34

VOLE yorumcuları Ali Ece ve Serdar Ali Çelikler Kasımpaşa - Beşiktaş maçını ve Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın bugüne kadar kadrodaki tüm oyunculardan beklenenin de üzerinde katkı aldığını ifade eden ikili, buna rağmen Sergen Yalçın'ın son 2 maçta formsuz olduğunu belirtti.

Sergen Yalçın'ın Fenerbahçe maçındaki oyuncu değişikliklerinde geç kaldığını belirten ikili, Kasımpaşa maçındaki formasyonu ise eleştirdi.

Sergen Yalçın gibi özel bir futbol zekasının cezası nedeniyle oynamayacağı 14 gün önceden belli olan Rachid Ghezzal'ın eksikliğini daha iyi kapatacak bir formül bulması gerektiğini belirten yorumcular, Rosier'in kanat hücumcusu olarak sahada olmasını eleştirdi.

Ali Ece ve Serdar Ali Çelikler'in Ljajic, Oğuzhan ve Gökhan Töre yorumları da çok çarpıcıydı.

Bu oyuncuların yeteneklerine rağmen takıma hiçbir katkıda bulunmadığını söyleyen ikili, bu oyuncuların Atiba'dan utanması gerektiğini ifade etti.

Duhuliye.com

Yorumlar (34)
Rumuz:
Misafir-3465588 2 hafta önce
Kazma senin babandır Serdar. Spor yazar ve yorumcuları arasında kendini ayrı yere koymaya çalışıyor, entellektüel olduğunu sanıyorsun. Düşünceni daha doğru ve güzel kelimelerle ifade edemiyorsan kazma sensin kusura bakma.
Misafir-8432577 2 hafta önce
geç kalmadı bilerek ligde fark açılmasın hesapta heyacan son haftaya kalsın diye hikayeden işler bunlar hakem atanıyor sonuç belirleniyor dünyada ligimizi dikkate alan bile yok her şey tepelerde belirleniyor teknik direktör falan hikaye
Misafir-9181677 2 hafta önce
Dün bir arkadaş yazmış yorumlara , eksik 2 ydi , Larinin Rosierin bölgelerini değiştirip eksiği 4 yaptı diye. sonra o 4 eksiği kapatmak zorunda kaldı. Çokda haklı , Takımdaki eksiği yerinde sabit Rosier Larin Gibi isimlerle gidermeye çalışmak büyük acemilik. Necip Sağ Açık Nkoudu Santrafor , Larin Sol Kanat başlasaydı bile en az 2 -0 kazanırdık biz bu maçı.
Misafir-1200408 2 hafta önce
Bunun adı formsuzluk değil. Herkesin görüp , kendisinin ısrarla görmezden gelmesinin tek açıklaması inat ve illa şapkadan tavşan çıkarma isteği. Çok basit iki hareketle bu iki maçın skoru değişebilirdi.
Mobil-47359 2 hafta önce
Hepsi tras forsa Beşiktaş...
Misafir-7580427 2 hafta önce
Videoyu hiç izlemeden bile sergenle ilgili forumsuz yorumunu yapanın Serdar Ali Çelikel olduğunu iddia ediyorum ve izlemeye başlıyorum!
Mobil-37250 2 hafta önce
Sergen Yalçın ne zaman ki aklı gezmeye tozmaya tatile eğlenmeye giderse o aralar BJK sıkıntı yaşıyor.
Mobil-48064 2 hafta önce
necip super lig seviyesinde degil n skala laic besiktas seviyesinde degil n kudu welington formsuzdu ama en kotusu hoca yok takimda yok yani bu kadar acik
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.