Gökhan Keskin şunları söyledi: 

Maçın kolay olmayacağı zaten belliydi. Semih'in attığı golün ne kadar önemli olduğu esasen ortaya çıktı yani maçın 3-1 olması.
3-1 olunca rakibin gardı kırılmış oldu ama futbol bu ne olur ne olmaz diye maçın başında bir ateşlenme yaşandı işte seyircisiyle, oyuncusuyla...

Futbol açısından zor anlar yaşatmadı ama mücaadele açısından hakikaten iyi mücaadele ettiler. Çok koştular, rakipleri Beşiktaş'ı bozmak istediler ama Beşiktaş buna hem oyunuyla hem mücaadelesiyle, rakiple koro kor oynayarak, kaliteli ayaklarında topu gezdirerek karşılık verdi.

İkinci yarı Beşiktaş'ın işi daha kolay oldu. Nitekim çalışılmış pozisyonda golü bulması, peşine Aboubakar'ın artık sahneye çıkma zamanım geldi diyerek attığı gol hakikaten güzel gol. Beşiktaş izleyenlerini sevindirdi, sezon başı iyi oynuyor, bir kere takım gibi oynuyor. Herkes birbirine yardımlaşmada üst düzeyde, fizik açıdan da fazla problemleri yok, bu maç özelinde rakibe pozisyonda vermedi, verilen pozisyonda kendi bireysel hatalarından olan pozisyonlardı. 

Gelen oyuncuların katkılarıyla işte Rebic ve Cenk Tosun ile birlikte antremanlara başlar, oynayacakları Neftçi maçlarında bu oyunculardan da faydalanacaktır. Şu an az da olsa kadro derinliği yaratıyor Beşiktaş. Türk oyuncular açısından da şanslı. Sahada dört Türk oyuncu vardı; Mert, Necip, Salih ve Onur bunlara Cenk'te katılacak o açınadn da şanslı.

Semih'e ayrı bir parantez açayım çok az süre bulmasına rağmen gerçekten bu takımda süre verildiği müddetçe sırıtmayacağını gösterdi.