"SIKLET FARKI VAR"

"Antalya sahneye çıktı ilk yarı birşeyler yaptılar. İki farkı bulacaksın büyük takımlara karşı yoksa zorlanırsın. Haliyle sıklet farkı da var. "

"SÖKÜP ALDILAR"

"Beşiktaş fiziksel olarak üst seviyede olduğunu gösterdi. Antalyaspor oyuncu değişikliklerinde geç kaldı biraz, seyretti. Beşiktaş üç puanı söküp aldı."

"RAKİP HOCASI OLSAM ÜZERİNE OYNARIM"

"Redmond herşeyiyle farklı oyuncu. Aboubakar'la Cenk de son vuruş becerileri var, götürdüler işi. Welinton falan Beşiktaş'ın oyuncusu değil idare ediyorlar onu. Rakip takımlar onun üzerine oynuyor. Rakip hocası olsam onun üzerine oynarım, karşısına çabuk oyuncu veririm. Antalyaspor dersine iyi çalışmamış onu gördüm ben."

"GALATASARAY TARAFINDA KORKU VAR"

"2-3 gündür gezdiğim yerlerde, yolda lig şampiyonluğu ne olur diyorum, korku başlamış diyorum kahkaha atıyorlar. Korku dağları sarmış o görünüyor Galatasaray taraftarında"

"FENERBAHÇE'NİN RAKİBİ GERGİN"

"Fenerbahçe'nin Galatasaray derbisine kadar düşen takımlar belli olur. Ondan sonra oyuncular kendisine oynar, takımından alacağı prime oynar. Düşme hattında olan takımlarla oynayan büyüklerin avantajı var, çok gergin olacak maç. Giresun ve Fenerbahçeli oyuncuların kalitesi de aynı değil."

"BİRBİRLERİNE KIYAK YAPIYORLAR"

"Tuhaf tuhaf işler oluyor. Antalya başkanının dediklerine birşey diyemiyorum. Bu hakemi çıkardılar FIFA hakemi yaptılar ki FIFA hakemi değildi. FIFA geri gönderdi, bu nedir diye. Buna U17, U bilmemne maçı falan verecekler diye. Bizde kullanıyorlar. Birbirlerine kıyak yapıyorlar."

"HANGİ AKILLA VAR'DA YORUM YAPABİLİR?"

"Hakan Ceylan, hayatında hakemlik yapmış mı ya? Bu adam hangi akılla VAR'da yorum yapabilecek? Hakan Ceylan hiç yukarı çıkamayan bir hakem, sen ona kasayı emanet ediyorsun. Sahadaki hakemden daha etkili VAR hakemi. Hangi aklınla yorum yapacak bu adam."

"23 SENEDE 10 SÜPER LİG MAÇI YÖNETMİŞ"

"Hakan Ceylan 23 senede 10 tane Süper Lig maçı yönetmiş. Babası benle Avrupa'da maç idare etmeye geldi. Babası hakem. Böyle olur mu bu işler yahu? Bu kadar torpile rağmen vermişler olmamış. Sonunda şampiyonluğa ve düşmemeye oynayan takımların maçına vermişler."

Duhuliye.com