Sezonu PSV'de tamamlayan Brezilyalı defans oyuncusunun sözleşmesi bitti. Hollanda kulübü kendisiyle devam etmeme kararı aldı. 32 yaşındaki oyuncunun menajeri de Ocak ayında teklif veren Beşiktaş'ın kapısını çaldı. Beşiktaş'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst'un ülkesinin liginden tanıdığı Ramalho için olumlu görüş verdiği belirtiliyor. Bu arada taraftarlar da Stefan Savic ve Gabriel Paulista'la birlikte Andre Ramalho'nun da transferde adının geçmesi üzerine yönetime 'Hani genç oyunculara yönelecektik' eleştirisinde bulunuyorlar.

Defans hattına tecrübeli bir takviye arayan Beşiktaş görüşmelerine tam gaz devam ediyor. Bir yandan Stefan Savic ve diğer taraftan Gabriel Paulista ile görüşmeler yapan siyah-beyazlıların listesine tanıdık bir isim girdi. PSV ile anlaşması biten ancak kulübü tarafından 33 maçta oynanmasına ve kaptan olarak sezonu bitirmesine rağmen kendisine sözleşme verilmeyen Andre Ramalho ile temas kuruldu.

TECRÜBELİ STOPER KONTENJANINDAN GELEBİLİR

Andre Ramalho

Daha önceki dönemlerde de 33 yaşındaki Brezilyalı stoperle zaman zaman temas kurulmuş, ancak herhangi bir sonuç alınamamıştı. van Bronckhorst'un Hollanda Liginden tanıdığı Andre Ramalho'ya onay verdiği, Beşiktaş'ın aradığı tecrübeli stoper açığının sambacı isimle kapatılmaya çalışıldığı iddia edildi.

Stefan Savic

Gabriel Paulista

fotospor