En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Beşiktaş yeni sezon planlamasını da yapıyor"

Genel 27.03.2021, 21:11

Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Sarıdağ, Beşiktaş'ın gelecek sezonun planlamasına da şimdiden başladığını söyledi.

Yeni Bankalar Birliği anlaşmasının kulüpler için transfer değil, ekonomilerini rahatlatmak anlamına geldiğini söyleyen Sarıdağ, ekonomisini düzelten kulübün önümüzdeki yıllara ambargo koyacağının altını çizdi ve Beşiktaş yönetiminin iç ve dış transferde doğru hareket ettiğini sözlerine ekledi.

Beşiktaş yönetiminin yeni sezonda da bütçeyi küçültme hedefinin olduğunu belirten Sarıdağ, Atiba ve Dorukhan'ın ayrılma ihtimallerinden dolayı 6 ve 8 numaraya oyuncu arayışının olduğunu belirtti.

Basında çıkan Bennasser, Salih Özcan ve Salih Uçan isimleriyle Beşiktaş'ın ilgilendiğini doğrulayan Sarıdağ Beşiktaş'ın ayrıca sol beke de bir Rosier bulma hedefinin olduğunu belirtti.

Beşiktaş'ın elinde geniş bir oyuncu listesinin bulunduğunu belirten Sarıdağ; Ersin, Rıdvan veya ayrılacak diğer oyunculara göre Beşiktaş'ın kaleci, stoper, santrfor veya kanat takviyesi de yapabileceğini sözlerine ekledi.

Duhuliye.com

Yorumlar (15)
Rumuz:
Misafir-4584341 3 hafta önce
Bu adam Fenerli, senin nereden haberin var, kulüp bu kadar mı aciz.
Misafir-4284360 3 hafta önce
Josip Mitrović uyuma yönetim.
Misafir-5068282 3 hafta önce
Bennasser alınmalıdır,harbiden çok iyidir.
Mobil-28706 3 hafta önce
Malum medya takımı manüpile etmeye başladı
Mobil-75910 3 hafta önce
şampiyonluk öncelik
şampiyon BJK yazın
Misafir-4132966 3 hafta önce
javi martinez acil alınmalı
Cemo 3 hafta önce
Atiba ayrılmaz da gelecek sene bari onu 20 maç barajında bırakacak kalitede bir genç bulalım. Şutu olan bir oyuncu lazım. Bakın Ozan nasıl fark yaratıyor. Ljajic ve Atiba şut çekmiyor ya da çekemiyor. Hadi Ljajicin yerine Hasici koydun ama Atibanın yerine kim olacak ?
Misafir-5467763 3 hafta önce
Güvenmiyoruz size Eyyamcılar. Utanmazlar. Bizde bir laf vardır ‘’ Kork Korkmaz’dan utan utanmazdan ‘’ derler Vicdan yok korkmuyorsunuz, Ar yok utanmıyorsunuz.
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.