İşte o açıklamalar:

''Beşiktaş 6 kişilik bir transfer komitesi kurmuş. Gerekirse 16 olsun ama yanlışlar olmasın artık. Çünkü Beşiktaş taraftarını çok üzdüler.. Yönetimlerin taraftarı bu kadar üzmeye hakları yok. Çok fazla üzdüler. Ona rağmen maçlara geliyorlar.

Feyaz hocamın Yönetime girmeden önce yorumculuk yaparken bir demeci vardı. Beşiktaş takımı oynadığı 10 maçın 7 tanesini kazanamıyorsa Beşiktaş'ın büyüklüğünden çok şey alır diye. Şu anda üst üste üç tane galibiyeti yok. 

Beşiktaş yönetimi bu sezon  Semih'in arkasına saklanıyor. Olumlu olan hiçbir şey yok hocada bunun içinde. ''Önümüzdeki sene büyük paraya Semih'i satacağız'' diyorlar.. ya Semih'i zaten sezon başından beri varken yok sayan yine onlar değilmiydi. Semih ilk bulduğu  fırsatta kendi bileğinin hakkıyla o golleri atarak buralara geldi.  Şu an Beşiktaş'ta güzel olan bir tek Semih var. Iddia ediyorum bakın Beşiktaş Galatasaray'dan, Fener'den kötü olan bu kadrosuyla bile harika işler yapabilir. Kimse de Semih'in arkasına da saklanmasın. Semih'e de buradan sonuna kadar kocaman bir alkış bu zorluklar içinde çıktı. Belki de ona uygun olmayan bir ortamda parlıyor, yetişiyor... bir de acaba Semih sezon sonu mu gitsin? yoksa kalsın mı? onu da ayrı konuşmak lazım. Bir de Beşiktaş'ta ortaya çıkamayan öteki Semihler ne olacak? Onlar için neler yapılıyor.?''