AEK forması giyen Domagoj Vida, Beşiktaş'a geri dönmek istediğini açıkladı... Emre Kocadağ'a mesaj gönderen Hırvat stoper için ilerleyen günlerde karar verilecek

Vincent Aboubakar döndü… Mohammed Elneny’nin dönmek istediği konuşuluyor. Stoper arayan Beşiktaş’a sürpriz bir teklif ise komşunda geldi. AEK takımında forma giyen Domagoj Vida menajeri aracılığıyla Emre Kocadağ’a mesaj gönderdi. Kariyerinin son dönemecinde Beşiktaş formasıyla bir kez daha şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. 1.5 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen Yunan ekibinden ayrılma konusunda zorluk yaşamayacağını iletti. Şenol Güneş ve Beşiktaş yana döne sağ stoper ararken Vida’nın bu teklifi dikkat çekti.

VİDA YORUMU: NEDEN OLMASIN?

Ancak Nisan ayı sonunda 34 yaşına girecek olan Vida’nın yeniden takıma katılmasına pek de sıcak bakılmayacağı gelen haberler arasında. Özellikle Beşiktaş formasını giyerken menajerinin yaptıkları, FIFA’ya gitmesi, kulübü şikayet etmesi Başkan Ahmet Nur Çebi’yi oldukça kızdırmıştı. Aboubakar’ın dönüşüne izin verilmesi ise Vida’nın dönüşüne de “neden olmasın” denebileceği şeklinde yorumlanıyor. Hırvat stoperin menajerine şu ana kadar bir cevap verilmedi. Verilip verilmeyeceği ilerleyen günlerde netleşecek.  

CYLE LARİN VETO EDİLMİŞTİ

Hırvat stoperin menajerine şu ana kadar bir cevap verilmedi. Verilip verilmeyeceği ilerleyen günlerde netleşecek.  Ancak kısa süre önce Cyle Larin de dönmek istedi. Yönetim veto etti.  

Fotospor