Beşiktaş, ara transfer döneminde bir kadro değişimine hazırlanıyor. Beşiktaş Yönetimi, Şenol Güneş'in kadrosunda görmek istediği isim için girişimlerini hızlandırmış durumda.

ELNENY RADARA GİRDİ

Kara Kartal'da 2019-20 sezonunda kiralık olarak forma giyen Muhammed Elneny, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in talebi sonrasında tekrar Siyah-Beyazlılar'ın radarına girmişti. 30 yaşındaki futbolcu için çalışmalarda bulunan yönetim sezon sonunda İngiliz ekibiyle kontratı bitecek oyuncuyu devre arasında Kartal yapabilmek için düğmeye basmıştı.


DÖNMEYE SICAK BAKIYOR

Bu doğrultuda Mısırlı yıldızın menajeriyle de temas kuran idareciler olumlu geri dönüş aldı. Arsenal'de forma yarışında geri kalan Elneny, Türkiye'ye dönmeye ve yeniden Siyah-Beyazlı formayı giymeye olumlu bakıyor.

BEŞİKTAŞ İÇİN HAZIR

Arsenal'le sezon sonunda sona erecek olan kontratını uzatmama kararı alan Elneny kariyerine Beşiktaş'ta devam etmeye hazır. Arsenal'in de sözleşme yenilememe kararı aldığı tecrübeli oyuncuyu devre arasında göndermeye sıcak bakabileceği kaydedildi.

ADA'DAN TALİPLERİ VAR

Beşiktaş'a ek olarak yıldız oyuncuya hem Premier Lig hem de Serie A'dan talipler olduğu öğrenildi.

TÜRKİYE'DEN GÜZEL DUYGULARLA AYRILMIŞTI

Türkiye'de görev yaptığı kısa sürede Siyah-Beyazlı taraftarların beğenisini kazanan başarılı oyuncu, Türkiye'den güzel duygularla ayrılmıştı.

Kaynak: Fanatik