Erman Özgür, Beşiktaş-Kayserispor karşılaşmasını yazdı.

İşte Erman Özgür'ün yazısı:

"Beşiktaş tam anlamıyla dağınık bir başlangıç yaptı. Hoş geçtiğimiz sezondan 7 farklı oyuncu ile sezonun ilk maçına çıkması da önemli bir ayrıntıydı. Önde basmak istedi aynı anda hareket edemedi, pas yapmak istedi Gedson-Kartal- Salih üçlüsü vasat kaldı,

hücum etmek istedi henüz Ghezzal sanki Süper Lig'e yeni gelmiş gibi, Muleka etkisiz, Weghorst ise çalışkanlığına rağmen yalnız kalmış gözüktü. Kayseri'nin savunma arkası koşularla yakaladığı 2 net pozisyonda Thiam ve Gavranoviç biraz becerikli olsa bu dağınık görüntüyü çok rahat cezalandırabilirlerdi.

"Ismael, her hamlesiyle Jesus'un hamlelerini taca çıkardı!" "Ismael, her hamlesiyle Jesus'un hamlelerini taca çıkardı!"

Bu görüntü ikinci yarının başında da sürdü. Gole yakın, ne yaptığını bilen ve tehditkâr taraf Kayserispor oldu. Valerian Ismael'in Nkoudou hamlesi ile Beşiktaş oyun anlamında kabustan yavaş yavaş uyandı. Bire birde etkili Nkoudou hem takım arkadaşlarını hem de taraftarını tekrar maçın içine soktu. Karimi'nin atılmasıyla da neredeyse son yarım saat 10 kişi oynayan Kayseri'ye karşı avantajı aldı.

Cenk Tosun'la çift santrfora dönülmesine rağmen net pozisyona giren ise yine Kayserispor'du. Ancak maçın uzatmalarında Weghorst'un maç boyunca yaptığı servislerden biri, maçın kötülerinden biri Ghezzal'ın harika plasesi ile gol olunca Beşiktaş'a tam anlamıyla piyango vurdu. Sancılı ve etkisiz oyuna rağmen bir büyük takım refleksi olarak kötü oynarken de kazanabileceğini ispat etmiş oldu Siyah-Beyazlılar. Kayserispor ise lige hazır görüntüsü ile tek eksiği gol olan taraftı."

Fanatik

Duhuliye.com'un Android ve IOS uygulamalarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz...

DUHULİYE ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN!

DUHULİYE IOS UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN!